Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Garso takelį žmonos kolekcijai kūręs Saulius Prūsaitis tapo ir jos modeliu

Saulius Prūsaitis
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Saulius Prūsaitis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Muzikantui Sauliui Prūsaičiui mados virtuvė nesvetima. Trečiadienį Vilniaus mažajame teatre vykusiame jo žmonos, dizainerės Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatyme jis tapo modeliu ir pasirūpino garso takeliu.

Podiumu žengęs S.Prūsaitis pristatė vyrams skirtą kostiumą bei švarko ir šortų ansamblį. Drauge su juo kolekcijos modeliais tapo kone keturiasdešimt profesionalių Lietuvos manekenių, tarp kurių buvo galima išvysti ir Moniką Račiūnaitę, Karoliną Toleikytę, Moniką Kontrimaitę bei pagrindinį silikoninės suknelės modelį pristačiusią Kristiną Gromovaitę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nauja Agnės Kuzmickaitės kolekcija: dukros piešinių įkvėpti raštai ir silikoninė suknelė

Jau įprasta, kad S.Prūsaitis žmonos A.Kuzmickaitės kolekcijoje rūpinasi garso takeliu. Ne išimtis ir šis kartas. Jo parinkta muzika skambėjo viso pristatymo metu. Čia buvo galima išgirsti ir jau klasika spėjusius tapti popmuzikos hitus, ir vaikiškų dainų motyvus, kuriuos pakeitė energingi šokių muzikos ritmai.

„Gyvenime yra daug atsitiktinumų ir daug chaoso. Nieko nebūna šiaip sau, viskas turi prasmę“, – apie vyro parinktas dainas kalbėjo A.Kuzmickaitė, patikinusi, kad kiekvienas kolekcijoje skambėjęs kūrinys porai gana artimas, ne vienas jų skamba ir judviejų namuose.

Surengti mados šventę A.Kuzmickaitei padėjo profesionalų komanda, prisidėjusi ir prie ankstesnių jos kolekcijų pristatymų:  Milda Juknevičiūtė-Savickienė, Slavomiras Leontjevas, modeliais rūpinosi Renata Mikailionytė, apšvietimu – Eugenijus Sabaliauskas.

Įvertinti dizainerės kūrybą ir pasigrožėti jau trečiosios jos kolekcijos modeliais atvyko būrys menininkės draugų, bičiulių, tarp kurių buvo galima sutikti ne vieną verslo, pramogų, kultūros ir meno atstovą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt