Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Garsenybės aukoja savo drabužius projektui, padėsiančiam papuošti santuokų rūmus

Simona Nainė ir jos dovana projektui
Asmeninio albumo nuotr. / Simona Nainė ir jos dovana projektui
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vilniečiai kviečiami padaryti du gerus darbus iš karto: leisti jau pabodusiems drabužiams gyventi antrąsyk ir papuošti savo miestą kovo 22 dieną, sekmadienį, vyksiančiame renginyje „Pincled sekmadienio drabužinė“. Projekto tikslas – atnaujinti Santuokų rūmų parko gėlynus.

„Pincled sekmadienio drabužinė“ –  šešių merginų sugalvotas savanoriškas ir kupinas gerumo labdaros projektas, kurio metu vyksiančiame „blusų turguje“ bus galima ne tik parduoti jau pabodusius ar dėl kitokių priežasčių nebenešiojamus savo drabužius, aksesuarus bei avalynę, bet ir įsigyti ką nors naujo. Kai kuriems dalyviams ir svečiams nusišypsos laimė – jie namo grįš nusipirkę Lietuvos garsenybių su meile šiam projektui padovanotų drabužių.

Dėmesį turėtų atkreipti sportininkų Jono Valančiūno, Laimono Kisieliaus gerbėjai. Specialiai šiam renginiui jie padovanojo marškinėlius su savo autografais. Juos įsigyti galės bet kuris į drabužių mugę atvykęs svečias.

Ne mažiau mylimas Vilnius yra ir savo rūbų liniją kuriančiai televizijos laidų vedėjai Simonai Nainei. Ji kartu su vyru Jonu „Pincled sekmadienio drabužinei“ dovanojo palaidinę, kuria pasipuoš viena iš mugės lankytojų. „Abu su Jonu džiaugiamės galėdami prisidėti prie šios idėjos“, – šypsojosi Simona. 

Visos surinktos lėšos bus skirtos itin gražiam tikslui – atnaujinti Santuokų rūmų parko gėlynus. „Kas gali būti graudesnio už nuvytusias gėles vienoje romantiškiausių miesto vietų?“ –  kalbėjo projekto organizatorės.

Savo miestą galime papuošti tiesiog parduodami jau seniai nebenešiojamus drabužius. Sutikite, idėja tikrai gera! Susitinkame kovo 22 dieną (sekmadienį) nuo 11 val. Baltame lofte (Rinktinės g. 3). Įėjimas nemokamas.

Asmeninio albumo nuotr./„Pincled sekmadienio drabužinės“ organizatorės
Asmeninio albumo nuotr./„Pincled sekmadienio drabužinės“ organizatorės

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt