Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

„Galapagai 2015“ pakvies į neonu šviečiantį vakarėlį

„Silent Disco“ akimirka
Festivalio rengėjų nuotr. / „Silent Disco“ akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Liepos 24 ir 25 dienomis Zaraso ežero saloje vyksiantis festivalis „Galapagai 2015“ šeštadienio naktį pasiūlys didžiausią diskoteką, kuriai vadovaus žinomi sostinės didžėjai.

Festivaliautojai turės išskirtinę progą pasiausti neoninių dažų vakarėlyje „Neonkės“, kurį ypač pamėgę sostinės klubo „Opium“ gerbėjai. Ši nenuplaunama elektroninė euforija yra neatsiejama nuo „The Sneekers“, kurie ir vadovaus paradui saloje.  Dažai nusiplauna, bet prisiminimai lieka.

„Tai bus vienas didžiausių neoninių tūsų, kada nors vykusių Lietuvoje, kartu su vienais geriausių didžėjų – „The Sneekers“, „Red Milk“ ir Kym Wild“, – teigia „Galapagai 2015“ organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

„Žinoma, visąlaik norisi grįžti į šitą festivalį. Faina, prie ežero labai gera atmosfera“, – sako „The Sneekers“ – vienas populiausių Lietuvos elektroninės muzikos projektų, gyvuojantis nuo 2009 metų. 

VIDEO: The Sneekers - All You Need Is Lovin (Official Video)

Projekto nariai itin gerai žinomi Vilniaus klubo „Opium“ publikai – visi jų vakarėliai būna sausakimši. O didžiausi „The Sneekers“ hitai „Green City Lights“ ir „All You Need is Lovin“, dominavę radijo stočių topuose, veda iš proto reiverius toli už klubo sienų. 

Kitas žinomas didžėjų duetas – „Red Milk“ festivalyje atstovaus Vilniaus „rajoną“ su savo žymiausia necenzūrinio profilio groteska, pašvęsta miegamiesiems kvartalams – „Beat Patrol (Įvykis Rajone)“.  

VIDEO: Red Milk - Beat Patrol (Įvykis Rajone)

„Galapagų“ naktyje šeimininkaus ir Kym Wild – gerai žinomas projektų „Nesakyk Mamai“ ir „Metal On Metal“ narys, festivalio publikai jau įsiminęs 2011 ir 2013 metų pasirodymais.

Ypač atraktyvi festivalio pramoga laukia „Neptūnas Silent Disco“ diskotekoje. Tai yra išsikirtinis vaizdas, kai žmonės šoka sau ir vieni su kitais, tačiau muzikos nesigirdi. Visi šokantieji turi galimybę vienu metu „taškytis“ pagal skirtingas muzikos stilistikas, nes kiekvienas gali pasirinkti, kurio iš trijų DJ muzikos klausytis per bevieles ausines, nustatytas trimis skirtingais dažniais. 

Diskotekos bloke gros DJ Makdett – prisiekęs festivalio narys nuo 2012-ųjų. Jo pozityvi ir energinga muzika, o kartu mokėjimas būti ir švelniu, ir aštriu nepalieka abejingų.

Kitas jaunasis festivalio šeimos brolis – 17-metis Chris Metric iš Vilniaus, future bass ir french house stilių atlikėjas, kurio kūrinys „Tokyo 91“ jau surado savo klausytoją radijo eteryje. 

VIDEO: Chris Metric - Tokyo91

Dar vienas festivalio duetas „Name-free“ – kilnos diskotekos stogą su savuoju techno setu. Vaikinai kepa oficialius remiksus tokių žanro meistrų kaip „Bonafide3000“, „Golden Parazyth“ ir kt.

Iš viso festivalyje „Galapagai 2015“ veiks penkios scenos – Didžioji, Slėnio, Paplūdimio, minėtoji „Neptūnas Silent Disco“ ir Cirko kupolas. Kaip jau skelbta anksčiau, festivalio programoje taip pat gros „Mobb Deep“, „Pendulum DJ Set & Verse“, „ThePetebox“, „G&G Sindikatas“, „BA.“, „Golden Parazyth“, Aminata ir kiti. Bilietus platina „Tiketa“. Birželio 22 d. bilietai brangs.

VIDEO: Style Mistake & Makdett - Gettin To You (Original Mix)
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt