Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Fotografę iškeikęs ir apspjaudęs Melas Gibsonas išvengė oficialių kaltinimų

Melas Gibsonas ir Rosalind Ross
„Vida Press“/Kristi Miller nuotr. / Melas Gibsonas ir Rosalind Ross
Šaltinis: BNS
0
A A

Holivudo žvaigždė Melas Gibsonas nebus oficialiai apkaltintas dėl įtariamo fotografės išplūdimo, policijai neradus pakankamai įkalčių bylai tęsti.

Filmo „Narsioji širdis“ žvaigždė buvo kaltinamas rugpjūčio mėnesį pastūmęs ir išplūdęs fotografę Kristi Miller, kuri padarė dvi nuotraukas, kai M.Gibsonas ėjo kartu su savo 24 metų drauge Rosalind Ross iš Australijos ir Izraelio kino festivalio renginio viename Sidnėjaus kino teatre.

M.Gibsono atstovas neigė, kad aktorius būtų kaip nors užpuolęs fotonaujienų reporterę. Pareigūnai pradėjo šio incidento tyrimą, per kurį peržiūrėjo stebėjimo kamerų nufilmuotą medžiagą ir surinko liudytojų parodymus.

Tačiau tyrėjams nepavyko rasti pakankamai įrodymų, kad galėtų pateikti oficialius kaltinimus M.Gebsonui, todėl byla buvo nutraukta.

„Policija atliko išsamų tyrimą dėl Sidnėjaus fotografės pateiktų kaltinimų ir padarė išvadą, kads nėra pakankamų įrodymų prieš mano klientą Melą Gibsoną“, – pareiškė aktoriaus advokatas Christopheris Murphy.

Aktoriaus atstovas pridūrė: „Melas Gibsonas iš pat pradžių kategoriškai neigė šiuos negarbingus kaltinimus. Jis patenkintas, kad policija, pasikalbėjusi su liudininkais, peržiūrėjusi vaizdo įrašus ir kitus įrodymus, nerado pagrindo pretenzijoms. Visa ši istorija yra visiškas tiesos iškraipymas, kaip buvo sakyta anksčiau“.

Anot „Sydney Morning Herald“, M.Gibsonas planuoja pradėti šmeižto bylą prieš fotografės darbdavį.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Melas Gibsonas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Melas Gibsonas

K.Miller pasakojo, kad jai dirbant savo darbą aktorius ją pastūmė į nugarą ir išplūdo.

Paklausta, ko garsenybė jai prikalbėjo, K.Miller atsakė: „Jis išvadino mane šunimi dėl to, kad parodžiau jam nepagarbą... Kad esu bjauri ir niekam tikusi asmenybė, kad esu šlykšti ir kad keliausiu į pragarą. Daugybę visokių atgrasių, pamišėliškų dalykų.“

K.Miller, kuri fotonaujienų reportere dirba jau ilgiau negu du dešimtmečius, tvirtino nesibarusi su šiuo aktoriumi ir režisieriumi.

„Oskarų“ laureatas, atvykęs į Australiją režisuoti filmo apie Antrąjį pasaulinį karą „Pjūklo ketera“, pastarąjį dešimtmetį jau ne kartą buvo patekęs į skandalus.

2011 metais M.Gibsonas buvo apkaltintas savo buvusios merginos Oksanos Grigorjevos sumušimu, o 2006 metais jis buvo nufilmuotas burnojantis prieš žydus, kai vienas žydų tautybės policininkas jį sustabdė vairuojantį neblaivų.

„Garsų pasaulio įrašų“ nuotr./Melas Gibsonas filme „Nesunaikinami 3“
„Garsų pasaulio įrašų“ nuotr./Melas Gibsonas filme „Nesunaikinami 3“
BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt