Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Fotografas Algis Kriščiūnas pataria, kaip telefonu padaryti nestandartines nuotraukas

Algis Kriščiūnas
Stop kadras / Algis Kriščiūnas
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Žinomas šalies fotografas, menininkas Algis Kriščiūnas sako, kad šiek tiek paeksperimentavus telefonu galima užfiksuoti puikias nuotraukas, kurios net nepanašios į darytas mobiliuoju įrenginiu.

„Tereikia nebijoti eksperimentuoti – visi turite telefonus, mokate paspausti ant ekrano ir padaryti nuotrauką. Nebijokite išbandyti ir įdomesnių idėjų: ką nors užklijuokite ant blykstės, patepkite objektyvo kraštelį riebalais ir gausite unikalius ir įspūdingus rezultatus“, – sako A. Kriščiūnas.

Pats fotografas eidamas pabėgioti retai namus palieka be savo išmaniojo telefono „Lumia 930“: „Dažnai bėgiodamas pamatau gražų namo kampą, alėją, kur norėčiau atlikti fotosesiją. Tad, kad nepamirščiau itin patogu vietą nusifotografuoti ir pasižymėti žemėlapyje. Be to, nuolat telefonu fotografuoju įvairias detales, kurias vėliau naudoju savo paveiksluose.“

Žemiau esančiame vaizdo klipe A.Kriščiūnas pasakoja, kokį vaidmenį išmanusis telefonas atlieka jo kūryboje ir pataria, kaip panaudojus lipnią juostelę, maišelį ir telefone esančias funkcijas, padaryti nestandartines nuotraukas. 

VIDEO: Nokia 930 Algis Kriščiūnas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Nokia
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt