Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmų apie Harį Poterį žvaigždė apsinuogino žurnalui „Playboy“

„Hario Poterio“ žvaigždė apsinuogino
Asmeninio albumo nuotrauka. / „Hario Poterio“ žvaigždė apsinuogino
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Filmų apie Harį Poterį žvaigždės, įkūniję magijos mokyklos Hogvarsto mokinius, jau nebėra vaikai. Filmuose Pensę Parkinson – Drako Smirdžiaus draugę iš Klastūnyno -įkūnijusi aktorė Scarlett Byrne nusprendė apsinuoginti žurnalui „Playboy“.

Aktorė Scarlett Byrne ne atsitiktinai pasirinko būtent šį žurnalą – ji susižadėjusi su „Playboy“ savininko Hugho Hefnerio sūnumi Cooper.

Vida Press nuotr./Scarlett Byrne ir Cooperis Hefneris
Vida Press nuotr./Scarlett Byrne ir Cooperis Hefneris

Žinią apie apsinuoginimą mergina paskelbė socialiniame tinkle „Instagram", kuriame pasidalino seksualia nuotrauka.

Prierašas prie fotografijos skelbia: „Labai didžiuojuosi būdama „Playboy“ kovo ir balandžio mėnesių numerio dalimi. Kartu su nuotraukomis bus paskelbta ir mano esė „The Feminist Mystique“ (vert. „Feminizmo paslaptis„). Ačiū „Playboy“, kūrybinei komandai ir Cooperiui Hefneriui už šią išskirtinę galimybę. Nuogumas yra normalu.“

Nors daugiau nei prieš metus dėl erotinio pobūdžio viršelių geriausiai žinomas žurnalas „Playboy“ paskelbė, jog vengs nuogumo, atrodo, kad tai buvo tik tuščios kalbos. Buvo pranešta, jog 1953-aisiais, kuomet milijonierius bei pagarsėjęs mergišius Hughas Hefneris pristatė pasauliui „Playboy“, pasaulis buvo visiškai kitoks nei yra dabar. Būtent dėl to reikia keisti ir tai, kaip atrodo ir kokią žinutę skleidžia pats žurnalas.

Praėjusią savaitę „Playboy“ paskelbė, jog jų viršeliai ir vėl bus seksualūs bei atskleidė, kaip atrodys kovo ir balandžio mėnesių numeris. Ant viršelio skelbiama, jog „Naked is normal“ (vert. „Nuogumas yra normalu“).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt