Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Filmo „Rytojaus žemė“ su George'u Clooney kūrėjai skaičiuoja milijoninius nuostolius

George‘as Clooney
Kadras iš filmo „Rytojaus Žemė“ / Kadras iš filmo „Rytojaus Žemė“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Naujausią filmą su Holivudo garsenybe George‘u Clooney susukusi „Disney“ kompanija gali prarasti apie 140 mln. dolerių, skaičiuoja Mirror.co.uk. Juosta „Rytojaus žemė“ („Tommorowland“) nesudomino žiūrovų, nors jos reklamai ir skirtos milžiniškos lėšos.

„Rytojaus žemės“ su G.Clooney filmavimo darbai kainavo 180 mln. dolerių. Juostos reklamai išleista dar 150 mln. dolerių. Gegužę pristatytas filmas į kino sales žiūrovų netraukia – iki šiol uždirbo 170 mln. dolerių. 

„Disney“ išlaidų tokia suma nekompensuoja – jei taip ir toliau, kompanija gali prarasti 140 mln. dolerių. 

Kadras iš filmo „Rytojaus Žemė“

Kadras iš filmo „Rytojaus Žemė“

Režisieriaus Brado Birdo filmas „Rytojaus žemė“ – tai politinės filosofijos kupinas ir lengvu humoru padailintas vaizduotės kūrinys, kuriuo dar kartą bandoma žengti žingsnį futuristinio pasaulio kūrime.

Filmas pasakoja apie jauną priemiestyje gyvenančią paauglę Keisę (aktorė Britt Robertson), turinčią nepaprastą Niuton pavardę. Mergina trokšta išspręsti visas su mokslu susijusias problemas ir padėti pasauliui tobulėti. Tačiau tai tik merginos svajonės. 

Vis dėlto, netikėtai keista Keisės rasta moneta nuveda ją pas buvusį garsų išradėją Franką (aktorius George'as Clooney). Kartu jie stengiasi patekti į „Rytojaus žemę“ – kitos dimensijos pasaulį, sukurtą protingiausių ir meniškiausių Žemės žmonių. 

B.Birdas yra vienas žinomiausių animacinio kino režisierių, sukūręs tokius kūrinius kaip „La Troškinys“, „Nerealieji“, „Aukštyn“,  „Plieninis milžinas“. 

Kadras iš filmo „Rytojaus Žemė“
Kadras iš filmo „Rytojaus Žemė“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt