Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmo „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ akcentas – galingi postapokaliptiniai ratuoti monstrai

Filmas „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“
„ACME Film“ nuotr. / Filmas „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Po daugiau kaip 30 metų į kino teatrus sugrįžta legendinis postapokaliptinio pasaulio herojus – Pašėlęs Maksas. Naujajame kino grando George'o Millerio filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) žiūrovai išvys ne tik atšiauria dykyne virtusį pasaulį ir nužmogėjusius jo gyventojus. Į žiaurią, nevaisingą dykumą drauge su kovotojais atkeliauja tikri kelių žvėrys, iš civilizacijos užmirštų automobilių gabalų sumeistrauti žadą atimantys ratuoti monstrai.

Namibijoje filmuotame veiksmo filme automėgėjai tikrai atras į ką paganyti akis – filmo „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ kūrėjai ypač daug dėmesio skyrė unikalių automobilių kūrimui. Viena ypač įdomi detalė ta, kad praktiškai visi su automobiliais atlikti triukai filmavimo metu buvo atliekami iš tikrųjų. Dėl tolimos filmavimų lokacijos kūrybinė grupė neturėjo galimybės atsigabenti pakaitinių modelių ar daugybės jų dalių, tad viskas, ką žiūrovai išvys filme – tikri automobiliai ir tikri žmonės. Kompiuterinės grafikos pagalba buvo tik „pašvarintas“ vaizdas ir skaitmeniniu būdu ištrinti saugymo lynai bei kamerų tvirtinimai.

VIDEO: Postapokaliptinio veiksmo filmo „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ anonsas

Iš viso filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ žiūrovai išvys apie 150 neįtikėtinų, gigantiškų ir žadą atimančių automobilių.

PRISTATOME 10 IŠ JŲ:

1. „Plymouth Rock“ – legendinio 1937 metų „Plymouth“ sedano liekanos ežiuko kostiume.

„ACME Film“ nuotr./„Plymouth Rock“
„ACME Film“ nuotr./„Plymouth Rock“

2. „The Big Foot“ – tikras modelis – „Dodge Fargo“ pikapas. Monstras su 66 colių ratais ir atitinkamu V8 varikliu.

„ACME Film“ nuotr./„The Big Foot“
„ACME Film“ nuotr./„The Big Foot“

3. „Buggy #9“ – ne, jūs žiūrite ne į klasikinę „C3 Corvette“. Aštuntajame dešimtmetyje niekas į Australiją nesivargino eksportuoti „Corvette“, todėl australai pasigamino savo versiją – „Perentti“, kuri atrodo labai panašiai, bet yra 22 coliais ilgesnė už originalą.

„ACME Film“ nuotr./„Buggy #9“
„ACME Film“ nuotr./„Buggy #9“

4. „Mack“ yra amerikietiškasis vilkikas „Mack“, o griozdiški sunkvežimiai yra neišvengiama filmo „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ kraštovaizdžio dalis.

„ACME Film“ nuotr./„Mack“
„ACME Film“ nuotr./„Mack“

5. „Peacemaker“. Ši „taiki“ būtybė, perdaryta iš legendinio aštuntojo dešimtmečio „Chrysler Valiant Charger“ ir lengvo tanko vikšrų, puikuojasi personažo „Kulkų Fermerio“ garaže.

„ACME Film“ nuotr./„Peacemaker“
„ACME Film“ nuotr./„Peacemaker“

6. „FDK“. Atspėti, kokia tai mašina, automobilių mėgėjai galėtų ir iš mėnulio, nes tai – legendinis „vabalas“ – „Volkswagen Beetle“, papildytas galingu V8 varikliu. Bačkos prie durelių irgi ne šiaip sau – jos skirtos saugoti degalus, kurie bus panaudoti šaudymui ugnimi.

„ACME Film“ nuotr./„FDK“
„ACME Film“ nuotr./„FDK“

7. „The War Rig“. Gigantiškas „Tatra“ sunkvežimis. Jis ne tik didelis, bet ir baisus dėl dekoruotų kaukolių. Taip pat ant galima išvysti ne vieną prilituotą „kritusio priešo“ mašiną.

„ACME Film“ nuotr./„The War Rig“
„ACME Film“ nuotr./„The War Rig“

8. „The Nux Car“. Filmų klasika ir amerikiečių svajonė – 1934-ųjų „Chevrolet“. V8 variklis, Nitro. Prie durelių esanti spūdinga išmetimo sistema išduoda, kad į šį automobilį įšokama, o ne įlipama.

„ACME Film“ nuotr./„The Nux Car“
„ACME Film“ nuotr./„The Nux Car“

9. „The Gigagorse“. Jums nesidvejina, nes tai – du 1959 metų „Cadillac Coupe DeVille“. Be jokių abejonių, tai – vienas įspūdingiausių filmo automobilių.

„ACME Film“ nuotr./„The Gigagorse“
„ACME Film“ nuotr./„The Gigagorse“

10. „Interceptor“. Be šio „Ford XB Falcon“ neįsivaizduojamas visas filmas, nes tai – Pašėlusio Makso automobilis. Daug taisymų, mažai originalių dalių, riaumojantis V8 variklis. Legenda, ne kitaip.

„ACME Film“ nuotr./„Interceptor“
„ACME Film“ nuotr./„Interceptor“

Vietoje pirmuose trijuose filmuose Pašėlusį Maksą įkūnijusio Melo Gibsono naujojoje juostoje „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ žiūrovai išvys Anglijos kino pažibą Tomą Hardy. Naujo priešo „Immortan Joe“ vaidmuo filme teko 67-erių aktoriui Hugh Keaysui-Byrne'ui, anksčiau Pašėlusio Makso frančizės filmuose įkūnijusiam neigiamą herojų „Toecutter“. Charlize Theron tapo stiprios valios imperatore Furioza, taip pat žiūrovai filmo aktorių gretose išvys modelį Rosie Huntington-Whiteley, Lenny Kravitzo dukterį Zoë Kravitz bei Elvio Presley anūkę Riley Keough.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Mad Max
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt