Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Filme „Redirected / Už Lietuvą!“ sublizgėjusiai teatro aktorei Monikai Vaičiulytei šis vaidmuo pirmas kine

Monika Vaičiulytė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Monika Vaičiulytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lietuvos kino teatrus ir žiūrovų simpatijas užkariavo ilgai lauktas Emilio Vėlyvio filmas „Redirected / Už Lietuvą!“, kurio vieną iš pagrindinių vaidmenų atliko teatro aktorė Monika Vaičiulytė. Tai pirmasis Monikos vaidmuo kine.

„Kaip žinote, mums, aktoriams, filmas nebuvo parodytas iki antradienio vakaro. Tai buvo tikrų tikriausia staigmena pamatyti galutinį rezultatą, o premjeros laukimas buvo didžiausias tos dienos įvykis. Realiai mes nežinojome, ko tikėtis iš jos, nes nors scenarijų, savo ir kitų personažų istorijas žinojom, tačiau bendro rezultato neteko matyti. Įdomu buvo, kaip viskas nufilmuota, kas iškarpyta, kas sujungta. Prieš premjerą buvo tikrų tikriausia nežinomybė“, – portalui Žmonės.lt įspūdžius po premjeros pasakojo M.Vaičiulytė. Monika filme vaidina laisvo elgesio merginą Simoną, kuri suvilioja užsieniečius, atvykusius į Lietuvą, ir vėliau juos su bendrais apiplėšia.

VIDEO: Filmo anonsas
 

Garsiai reklamuoto ir žadėto veiksmo bei dinamikos Monika nepasigedo, atvirkščiai – gavo su kaupu.  „Kol filmo nepamatai, nežinai, ką iškirpo, kiek paliko. Tai yra netikėtumas „oi, kur yra ta vietelė, kur kita“. Kai žiūri jau ne pirmą kartą, tada pastebi ir kitus dalykus“, – kalbėjo aktorė.

M.Vaičiulytė atviravo, kad liko patenkinta savo pasirodymu, o pirmas blynas kine neprisvilo. Ji patikino, kad dar būtinai žiūrės filmą ne vieną, o kelis kartus. „Pirmą kartą sėdėdama salėje gaudai kiekvieną istoriją kaip ir žiūrovas, todėl kitą kartą žiūrint, jau gali pamatyti kitus  niuansus. Žinote, kinas yra toks dalykas, kad jo jau nepakeisi: nufilmavo ir liko, o teatras – gyvas ir kiekvieną vakarą būna ne toks pat. Filmas yra sudėtingas procesas: tu suvaidinai, kažkas nufilmavo, kiti sumontavo, įgarsino, todėl ne viskas nuo tavęs priklauso.“

 
Danielis Johnas Williamsas ir Monika Vaičiulytė
Danielis Johnas Williamsas ir Monika Vaičiulytė
 

Nors Monika šiuo metu vaidina teatre, tačiau prieš kelerius metus ją televizijos žiūrovai galėjo išvysti vaidinančią seriale „Jausmų miestas“. 2011 m. M.Vaičiulytė gavo „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimą už vaidmenį pjesėje „Mergaitė, kurios bijojo Dievas“.

„Redirected / Už Lietuvą!“ vaidmuo Monikai – pirmasis kine. „Aš norėčiau viską išbandyti, kas susiję su mano profesija. Manau, kad aktoriaus profesija negali būti skirstoma, negali sakyti, kad, pavyzdžiui, atsiduodi tik teatrui, tik kinui ar tik serialuose vaidini, o gal esi laidų vedėja.  Šiuo laikotarpiu domiuosi viskuo ir esu atvira pasiūlymams, esu pasirengusi juos svarstyti. Man viskas yra įdomu“, – teigė aktorė.

Artūras Smolianinovas, Emilis Vėlyvis ir Monika Vaičiulytė
Artūras Smolianinovas, Emilis Vėlyvis ir Monika Vaičiulytė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt