Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Filme „Prancūziškos skyrybos“ – komiški sutuoktinių bandymai prarasti vaikų globą

Komedija „Prancūziškos skyrybos“
Kadras iš filmo / Komedija „Prancūziškos skyrybos“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kasmet didėjant skyrybų rodikliams, o žiniasklaidos puslapius vis dažniau užpildant istorijoms apie besiskiriančių sutuoktinių kovą dėl vaikų globos, filmo „Prancūziškos skyrybos“ (pranc. „Papa ou Maman“) kūrėjai nusprendė pažvelgti į dažnai pamirštamą situaciją, kuomet vaikų globos nenori nė vienas iš tėvų.

„Skyrybos – visam gyvenimui žymę vaikų atmintyje paliekantis įvykis. Neretai jiems tenka pasirinkti, su kuriuo iš tėvų jie norėtų likti po skyrybų, tačiau kartais pasirinkti yra pernelyg sunku arba tiesiog nesinori likti nė su vienu iš jų – šias idėjas nusprendėme panaudoti kaip pagrindą filmo „Prancūziškos skyrybos“ istorijai“, – tikina filmo režisierius Martinas Bourboulonas.

Komiškos romantinės istorijos epicentre atsiduria idealia pora laikomi Florencija ir Vensanas. Regis, jie turi viską – gražius namus, puikias karjeras, šaunią vaikų trijulę. Tačiau vieną dieną pora nusprendžia skirtis ir pradėti gyvenimą iš naujo, bet karjeros aukštumų šturmui trukdo... jų pačių vaikai!

VIDEO: Komedijos „Prancūziškos skyrybos“ anonsas

Norėdami atversti naują gyvenimo lapą, skyrybų procese abu sutuoktiniai daro viską, kad vaikų globa jokiu būdu neatitektų jiems.

Nekaltai prasidėjęs žaidimas įsibėgėja ir, regis, tampa panašiu į Florencijos ir Vensano karą, kuriame laimės blogiausias iš tėvų! Kaip į drastiškus tėvų pokyčius reaguos vaikų trijulė? Kurį iš šunybes krečiančių tėvų gyvenimui po skyrybų pasirinks jų pačių vaikai? Atsakymai – nuotaikingoje romantinėje komedijoje „Prancūziškos skyrybos“ jau nuo rugpjūčio 14 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Komedija
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt