Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Filme „Inspektorius Mažylis“ žavią policininkę vaidinanti Toma Vaškevičiūtė: „Čia didžiausia žvaigždė – šuo“

Toma Vaškevičiūtė
TV3 nuotr. / Toma Vaškevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienio vakarą TV3 eteryje žiūrovai galėjo pamatyti aktoriaus Ramūno Cicėno režisuotą filmo „Inspektorius Mažylis“ premjerą. Jame pasakojama apie provincijos policininko Andriaus Mažylio – aktoriaus Mariaus Jampolskio – ir jo mylimo pagalbininko – vokiečių aviganio Mažylio nuotykius provincijos miestelyje. Žavios policininkės vaidmenį filme atlikusi aktorė Toma Vaškevičiūtė (27) portalui Žmonės.lt teigė, kad visi aktoriai nublanko prieš filmo centrine ašimi tapusį šunį Brasą.

„Antrąkart gyvenime vaidinu su gyvūnu. Filme  „Duburys“ reikėjo filmuotis su karve. Jau per patį pirmą dublį ji nuo manęs pabėgo ir visai komandai teko ją gaudyti.  Šiuo atveju su šuniu, kuris yra dresiruotas, buvo daug lengviau. Bet, žinoma, daugybės dublių ir pakartojimų dėl jo neišvengėme. Šuo filmavimuose buvo pagrindinė ir didžiausia žvaigždė“ – portalui Žmonės.lt šypsodamasi sakė T.Vaškevičiūtė.

Filme vaidina visas būrys garsių Lietuvos kino ir teatro aktorių: Adolfas Večerskis, Saulius Siparis, Larisa Kalpokaitė, Sandra Daukšaitė, Rimantė Valiukaitė, Marius Mačiulis, Tadas Gryn ir kiti.

Aktorė teigė, kad policininko pagalbininką Mažylį vaidinantis šuo Brasas pritraukė visos kūrybinės kompanijos ir aktorių dėmesį, o už gerai atliktus dublius buvo nuolat giriamas ir liaupsinamas: „Jeigu Brasas gerai reaguodavo ir atlikdavo užduotį, tai ką tu jau bevaidintum – niekas į tave nebežiūri. Visiems buvo įdomu, kaip tas šuo reaguoja. Visi tiesiog išsilydė dėl jo.“

T.Vaškevičiūtei filme teko vaidinti atsakingą policininkę. Toks vaidmuo aktorei labai patiko, o pačių profesijų ji teigė neskirstanti į geras ir blogas.

„Vaidinsiu mažo miestelio policininkę – šis vaidmuo man patiko. Be to, visa komanda buvo labai šauni – ir šuo labai patiko. Mano mama labai mėgsta serialus su šunimis, tai labai džiaugėsi, kad pagaliau ir lietuviai turės savo herojų šunį. Teatre esu atlikusi panašų vaidmenį, bet jų nesieju. Visos profesijos pirmiausia yra apie žmones, o tik po to apie profesionalus. Mano personažė policininkė – darbšti, pasiryžusi sąžiningai dirbti savo darbą. Tokia, sakyčiau, teigiama veikėja“ , – apie savo vaidmenį sakė aktorė.

TV3 nuotr./Filmo „Inspektorius Mažylis“ filmavimo akimirkos
TV3 nuotr./Filmo „Inspektorius Mažylis“ filmavimo akimirkos

Paklausta, kaip pavyksta suspėti ir derinti teatrą su kinu, T.Vaškevičiūtė teigė, kad ne visada suspėja visur suvaidinti, bet patikino besidžiaugianti, kad yra veiklos.

„Stengiuosi visur suspėti, bet, žinoma, tenka kai ko ir atsisakyti. Intensyvus tempas jau tapo įprastas, bet džiaugiuosi, kad yra darbo. Būna ir nemiegotų naktų, bet tai – normalu“, – įsitikinusi jauna aktorė.

Anot Tomos, aktoriaus duona nėra lengva, o stereotipą, kad aktoriai gyvena prabangoje ir maudosi šlovės spinduliuose ji neigė: „Raudoni kilimai aktoriaus profesijoje sudaro geriausiu atveju vieną procentą jo gyvenimo, o gal net ir mažiau. Didžiąją dalį užima darbas. Jis yra įdomus, bet juodas.“

Raudoni kilimai aktoriaus profesijoje sudaro geriausiu atveju vieną procentą jo gyvenimo, o gal net ir mažiau.

Ji teigė besidžiaugianti, kad šiuo metu Lietuvoje aktorystė išgyvena šiokį tokį pakylėjimą.  „Šaunu, kad dabar Lietuvoje atsiranda daugiau įvairių projektų, todėl jaunimui daugėja galimybių. Šiuo metu ir filmų daugiau kuriama, vadinasi, žmonės dar nepraradę  vilties, juda pirmyn ir tobulėja. Galbūt kažkada Lietuvoje ateities kartoms aktoriams jau bus paruošta visai gera rinka“, – svarstė Toma.

Žmonės.lt primena, kad pirmą kartą istorijoje žiūrovai bus kviečiami tapti filmo teisėjais, kurie nuspręs tolesnį premjeros likimą. Jei susidomėjimas detektyvine nuotykių istorija „Inspektorius Mažylis“ bus didelis, o atsiliepimai apie jį – palankūs, filmas taps serialu. Taigi žiūrovai galės išvysti naujus „Inspektoriaus Mažylio“ nuotykius, herojų meilės peripetijas ir linksmus nesusipratimus.

TV3 nuotr./Rimantė Valiukaitė ir Toma Vaškevičiūtė
TV3 nuotr./Rimantė Valiukaitė ir Toma Vaškevičiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt