Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Filme „Dėdė, Rokas ir Nida“ suvaidinęs Martynas Levickis prisipažino įsimylėjęs Justę Zinkevičiūtę

Andrius Pauliukevičius, Justinas Krisiūnas, Justė Zinkevičiūtė, Martynas Levickis, Airida Gintautaitė ir Arūnas Storpirštis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Andrius Pauliukavičius, Justinas Krisiūnas, Justė Zinkevičiūtė ,Martynas Levickis, Airida Gintautaitė ir Arūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Jeigu Justė patikėjo mano žodžiais, jeigu ją įtikino mano bučiniai, tai aišku, kad užgimė ta meilė“, – antradienio vakarą filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ spaudos konferencijoje kalbėjo akordeonistas Martynas Levickis. Drauge su aktore Juste Zinkevičiūte Justino Krisiūno režisuotoje juostoje jie vaidino įsimylėjėlių porą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Martynas Levickis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Martynas Levickis

M.Levickis filme „Dėdė, Rokas ir Nida“ – jaunas vaikis Rokas iš Rokiškio, kurį tėvai išsiunčia reabilituotis pas dėdę (vaidina aktorius Arūnas Storpirštis) į Nidą. Pakeliui iki Nidos jis patiria daug įdomių nuotykių. Galiausiai įsimyli merginą Justę (vaidina – J.Zinkevičiūtė), tarp jų įsižiebia romantiški jausmai.

„Prieš filmavimus ne kartą Martyną kviečiau į pasimatymus. Iki tol mes nebuvome pažįstami. Kai susitikome Nidoje, aš su mielu noru jam aprodžiau miestą. Turėjome puikių popiečių, per kurias ir susipažinome. Pratinomės vienas prie kito, juk turėjome vaidinti įsimylėjėlius. Todėl kai jis filme sako „aš tave myliu“, aš juo tikiu“, – kalbėjo J.Zinkevičiūtė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Justė Zinkevičiūtė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Justė Zinkevičiūtė

M.Levickis – anaiptol ne profesionalus aktorius, tačiau patirtį kine jis vadina smagiu gyvenimo išbandymu. „Mano, kaip aktoriaus, pabandymai prasidėjo ankstyvoje vaikystėje, dar prieš grodamas akordeonu labai mėgau žiūrėti serialą „Giminės“, labai mėgau Gediminą Girdvainį. Sąlytis su primityviąja aktoryste buvo nuo vaikystės, bet vėliau mane pasigriebė muzika“, – kalbėjo jis.

Pasak muzikanto, sunkiausia filmuojantis buvo nežiūrėti į kameras: kine reikia elgtis priešingai nei koncertuojant scenoje.

Vieną pagrindinių vaidmenų juostoje įkūnijusi J.Zinkevičiūtė užsiminė čia vaidinusi pati save. Toks iššūkis – taip pat ne pati lengviausia užduotis, tačiau, pasak aktorės, buvo įdomu, o vaidmuo – itin savas.  „Buvau savimi. Tarp marių, jūros, kopų, ten, kur užaugau. Personažas man buvo labai artimas“, – sakė ji.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Justė Zinkevičiūtė  ir Martynas Levickis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Justė Zinkevičiūtė ir Martynas Levickis

Ar kine vienas kitą pamilę J.Zinkevičiūtė ir M.Levickis vienas kitam ėmė simpatizuoti ne tik filmavimo aikštelėje? „Mes su esame žavūs, gražūs, bet meilės mes neperkėlėme į gyvenimą“, – šypsodamasi patikino aktorė.

„Dėdės, Rokas ir Nida“ suvaidino ne vienas garsus Lietuvos aktorius. Tarp jų – ir Arūnas Storpirštis. Dėdės vaidmenį juostoje jis vadina dar viena smagia patirtimi.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Arūnas Storpirštis ir Airida Gintautaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Arūnas Storpirštis ir Airida Gintautaitė

Vilniaus kino centre „Forum Cinema Vingis“ vykusioje konferencijoje jis negailėjo gerų žodžių ir J.Krisiūnui. „Patys geriausi kūrėjai yra ne iš didesnių miestų, bet iš mažų gražių miestelių. Jie ilgiau išsaugo savo svajonę. Linkiu, Justai, kad savo svajonę neštum iki galo“, – J.Krisiūnui linkėjo A.Storpirštis.

Šis antradienis, rugsėjo 22-oji, režisieriui tapo dviguba švente. Tądien jis švenčia ir savo 33-iąjį gimtadienį.

J.Krisiūnas – kine nebe naujokas. Serialo „Moterys meluoja geriau“ režisierius žino, kokios temos visą gyvenimą neišeis iš mados.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Spaudos konferencijos akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Spaudos konferencijos akimirka

Filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ veiksmas žiūrovą nukelia į gražiausią Lietuvos kampelį – Nidą. Čia gyvena buvęs vienas geriausių Pabaltijo šalių buriuotojų dėdė Gintaras, kuris po nelaimingo atsitikimo jūroje atsiribojo nuo jos, buriavimo ir paties savęs. Tačiau jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai vieną dieną Gintaras sulaukia brolio skambučio.

Brolis prašo vasarai priimti sūnėną Roką, kuris, anot jo, yra pasukęs gyvenimo klystkeliais, tikėdamasis, jog atostogos Nidoje sugrąžins jaunuolį į doros kelią. Keliaudamas į Nidą Rokas sutinka savo gyvenimo meilę, dėl kurios vėliau jam tenka gerokai pakovoti. Atvykęs į Nidą Rokas pamato jachtas ir netrukus jas pamilsta. Nuo šiol didžiausia jo svajonė – dalyvauti regatoje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Justinas Krisiūnas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Justinas Krisiūnas

Pasak J.Krisiūno, mintis kurti filmą vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Nidoje, jam kilo iš didelės meilės šiam miestui. Pats iš Rokiškio kilęs režisierius sako ilgus metus besižavintis šiuo kraštu, todėl juostoje įamžino ir Kuršių Nerijos vaizdus, ir gimtąjį kraštą.

„Kai jau mąsčiau apie filmą, nusprendžiau papasakoti istoriją, kuri vyktų Nidoje ir labai norėjau, kad čia būtinai vaidintų Arūnas Storpirštis. Kad jis filme jaustų kokį nors skausmą“, – pasakojo J.Krisiūnas, „Dėdė, Rokas ir Nida“ scenarijų rašęs kartu su Augustinu Griciumi.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Justinas Krisiūnas ir Andrius Pauliukavičius
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Justinas Krisiūnas ir Andrius Pauliukavičius

Juostoje nusifilmavo ir daugiau profesionalių aktorių. Tarp jų – Sakalas Uždavinys, Džiugas Siaurusaitis, Arūnas Sakalauskas, Airida Gintautaitė, Andrius Žebrauskas, Simonas Storpirštis, vaidmenį juostoje sukūrė ir kultūristas Andrius Pauliukevičius. Ir nors filmo oficiali premjera tik penktadienį, pirmieji svečiai jį galėjo išvysti keliomis dienomis anksčiau. Iškart po konferencijos vyko iškilminga „Dėdė, Rokas ir Nida“ premjera, kurioje dalyvavo keli šimtai kviestinių svečių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naujo lietuviško filmo premjeroje – būrys žinomų svečių ir gimtadienio sveikinimas režisieriui

Filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ anonsas:

VIDEO: Dėdė, Rokas ir Nida (2015) oficialus anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt