Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Festivalyje „Baikerių naktys“ Kaune motociklininkų kraują kaitins „Vig Roses“ merginos

„Vig Roses“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Vig Roses“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šį šeštadienį, gegužės 30 d. Kaune jau aštuntąjį kartą rengiamas motociklų sporto ir pramogų festivalis „Baikerių naktys“, tradiciškai organizuojamas paskutinį gegužės savaitgalį ir tapęs vienu svarbiausių įvykiu ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių baikeriams. Kiekvienais metais augantis ir plečiantis savo programą, šį kartą vienos dienos festivalis pažers dar daugiau naujovių ne tik ištikimiems savo dalyviams, bet ir visiems, neabejingiems riaumojančių plieninių žirgų variklių gausmui. Renginį organizuoja Kauno baikerių klubai „Steely Pegasus MC“ ir „Forever Free MCC”.

Motociklininkų fiesta prasidės 10 val. Kauno prekybos miestelyje „Urmas“, kur pirmą kartą organizuojamos pramoginės mažųjų moto fanų varžybos – saugaus eismo slalomas motoroleriais. Tarpusavyje varžysis jaunieji baikeriai iki 18 m. amžiaus, o nugalės gabiausias jaunasis vairuotojas, tiksliausiai įvykdęs vairavimo užduotis.

Renginį pratęs 13 val. ten pat prasidėsianti dieninė programa, kurios metu žiūrovai pamatys kvapą gniaužiantį „Stuntriding“ pasirodymą, stebės motociklų figūrinio važiavimo varžybas, dalyvaus triukšmingiausio ir gražiausio motociklo rinkimuose bei turės galimybę loterijoje laimėti net 100 bilietų į vakarinę renginio dalį, vyksiančią Kauno rajone, Jadagonyse.

VIDEO: Baikerių naktys himnas

Šis lietuviška ramybe alsuojantis kaimas, esantis įstabios gamtos apsuptyje, kartą per metus tampa visų Lietuvos baikerių susibūrimo meka, kurioje dominuoja motociklai, odiniai drabužiai, pakili nuotaika ir puiki muzika.

Po pietų festivalio programa tradiciškai persikels į Jadagonyse esančią stovyklą „Pušynas“. Sportinė aistra ir azartas kunkuliuos 17 val. prasidėsiančiame orientaciniame ralyje, atliekant įdomiausias užduotis ir prisiimant naujus kvapą gniaužiančius iššūkius. T

uo pačiu metu žiūrovai galės stebėti XVIII-ąjį tarptautinį džiu-džitsu turnyrą „Baikerių naktys 2015“ taurei laimėti, kuriame dalyvaus kovotojai iš Lietuvos, Rusijos, Norvegijos, Latvijos ir Lenkijos. Svečių kraują taip pat kaitins gražiausios „Miss Biker 2015“ rinkimai, dažasvydžio turnyras, dresuotų šunų pasirodymas bei speciali vidurnakčio programa suaugusiems.

Šiais metais muzikinėje dalyje baikeriams koncertuos žavingas merginų duetas „VIG Roses“, kauniečių roko grupė „Bon Jeans“, pristatanti savo naująjį albumą, bei Lietuvos roko scenos veteranai „Poliarizuoti stiklai“.

Renginio programa:
Gegužės 30 d. (šeštadienis), Kaunas
10 val. – jaunųjų moto fanų slalomas / prekybos miestelyje „Urmas“
13 val. – visi dalyviai renkasi prekybos miestelyje „Urmas”
13 - 16 val. – motociklų figūrinio važiavimo varžybos, „Stuntriding“ pasirodymas, gražiausio
motociklo rinkimai ir loterija 
16 val. – baikerių kolona pajuda Jadagonių link
Nuo 17 val. – vakarinė festivalio programa Jadagonyse

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kas vyksta Kaune
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt