Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Faustas“ vos nepribaigė Dalios Ibelhauptaitės - kūrėja atsidūrė ligoninėje

Dalia Ibelhauptaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Dalia Ibelhauptaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ligoninė, lašelinė – išvydę režisierę ir prodiuserę Dalią Ibelhauptaitę tokioje aplinkoje, sunerimo visi jos draugai.

„Prieš „Fausto" generalinę repeticiją geriausia vieta semtis įkvėpimo, tvarkyti degančius reikalus, surašyti pastabas solistams ir... pabūti tyloje – na, tuomet, kai pats telefonu nekalbi“, - šmaikščiai entuziazmo nekeliančią nuotrauką tokiu komentaru palydėjo pati kūrėja.

Viskas dėl didelio nuovargio. Operos „Faustas“ premjera netrukus – vasario 15 d. Dalia miega vos po kelias valandas per parą.

Pirmadienio rytą ankstyvoje televizijos laidoje „Labas rytas“ turėjo dalyvauti operos dainininkas Edgaras Montvidas. Tačiau tausodama jo sveikatą, laidon nužygiavo Dalia.

„Repeticijas baigėme apie 2 valandą nakties, kilau 6 valandą ryto. Televizijoje mane gražiai padažė, žvelgiu į savo atvaizdą ekrane ir suprantu, kad „gerai“ atrodau, - pasakojo Dalia. – Po laidos iš karto nuvykau pas medikus. Ką lašino, net nesigilinau, tik vyliausi, kad po to jausiuos žymiai geriau“.

Įvykio kūrėja nedramatizavo, netgi priešingai – pasidžiaugė, kad išsipildė svajonė pakliūti ligoninėn, nes taip turėjo porą valandų, kurių metu galėjo gulėti. Šiurpindama medicinos personalą vis tiek dar atsidarė kompiuterį, tvarkė reikalus ir telefonu.

„Pagalvojau, kad kai statysiu kitą spektaklį, reikės užsakyti tokią procedūrą visiems išvargusiems artistams – sugulsime scenoje po lašelinėmis ir atsigausime. Tai bus vietoj įprastų užsakomų pietų komandai“, - juokavo Dalia.

„Faustas“ – sudėtingas projektas net ir jau daug spektaklių stačiusiai D.Ibelhauptaitei. Tai didelė – 70 artistų komanda, scenos bus dažnai keičiamos, operon įpinti ir baleto elementai, ko dar iki šiol nebuvo D.Ibelhauptaitės kūryboje.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris
Luko Balandžio / 15min nuotr./Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt