Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas susirado patį griežčiausią trenerį

Markas Zuckerbergas su žmona Priscilla Chan
Vida Press nuotr. / Markas Zuckerbergas su žmona Priscilla Chan
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas (32) vienas iš tų žmonių, kurie yra itin racionalūs. Tačiau šeima garsiojo vyro širdyje pažadina romantišką nusiteikimą.

Savo socialinėje paskyroje Markas pasidalijo vaizdo sporto treniruotės įrašu – ją vyras daro kartu su vienerių metų dukra Max. Tiesa, mažylė kabo kuprinėje už nugaros.

„Kai tik baigiu pratimą, ji šaukia „Dar dar!”. Tai mano pats reikliausias treneris”, – rašė prie vaizdo įrašo Markas Zuckerbergas.

„Scanpix“ nuotr./Markas Zuckerbergas su žmona ir dukra
„Scanpix“ nuotr./Markas Zuckerbergas su žmona ir dukra

Jis su žmona Priscilla Chan šiuo metu laukia antro vaiko. Ką gi – krūvis padidės.

Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg posted a video to his timeline.

Aš augau su trimis seserimis. Tai jų dėka sužinojau, kiek daug gali tave išmokyti stiprios moterys. Jos ne tik seserys, bet ir mano geriausi draugai. Jos rašo knygas, mokosi groti, sportuoja, ruošia valgį ir puikiai tvarkosi su karjeros iššūkiais. Žmona Priscilla užaugo su dviem seserimis, kurios parodė jai, kokia svarbi žmogaus gyvenime yra šeima, rūpestis artimaisiais. Jos viena kitą palaikė studijų metais, iki šiol juokauja taip, kaip gali suprasti tik jos. Mes tampame geresni moterų dėka – seserų, motinų, draugių. Tad nekantriai laukiame, kada mūsų mažylė išvys pasaulį ir padarysime viską, kad išugdytumėme stiprią moterį”, – rašė Markas Zuckerbergas.

Žmonės.lt primena, kad Marko ir Priscillos draugystė prasidėjo dar iki “Facebook” sukūrimo. Tad mergina šalia jauno programuotojo buvo visą laiką, kai jis kopė karjeros laiptais aukštyn. Jiedu susituokė po 9 metų draugystės, 2012-aisiais. Dukters pora stengėsi susilaukti ne vienerius metus – apie tai Markas net rašė socialinėje paskyroje.

„Facebook“ nuotr./„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas su žmona Priscilla Chan
„Facebook“ nuotr./„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas su žmona Priscilla Chan

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt