Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Evelina Young su broliu ieško gyvūnus žudančio asmens: šiandien naktį nukentėjo net trys augintiniai

N-18
Evelina Young prašo pagalbos
Evelina Young prašo pagalbos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

JAV gyvenanti atlikėja Evelina Young ir jos brolis Mindaugas Anusauskas dalijasi skaudžiomis naujienomis. Vilniuje, Kauno ir Mindaugo gatvių sankryžoje, kažkas specialiai pridėjo pašteto gabalėlių, kuriuose rastos neaiškios kilmės tabletės. Šiąnakt tokį suvalgiusi apsinuodijusi Mindaugo augintinė išvežta į gydymo įstaigą, kol kas gyvūno būklę pavyko stabilizuoti, tačiau nuo nuodų mirė kaimynų šuo, taip pat rastas negyvas katinas.

„Mano brolis su ašaromis paskambino, kad jo jaunas šuniukas miršta ant rankų. Su mama vidurnaktį lėkė ir vežė jį į kliniką. Šuniuką ištiko baisūs traukuliai, dribo putos, kauksmas iš skausmo tiesiog širdį daužė... Atvežus daktarė sakė, kad tai buvo išskirtinai stiprūs nuodai, nes net narkozės nepavyko sukelti iš kelių kartų. Tiesiog smegenys negalėjo „atsijungti“. Šiuo metu kalytė vis dar kovoja už savo gyvybę (labai aukštas gliukozės kiekis, vis krentanti temperatūra) ir nėra aišku, kaip kas tiksliai bus, kai pabus iš narkozės. Ar traukuliai nesikartos, ar organizmas nepažeistas per stipriai.

Įspėjimas apie gyvūnų nuodijimą
Įspėjimas apie gyvūnų nuodijimąPer tą laiką brolio kaimynė paskambino į tą pačią „Greitosios žirafos“ kliniką, kad jos staforšyro terjeriukas turi tuos pačius simptomus. Deja, jo išgelbėti nebepavyko. Mano jauniausias broliukas apvaikščiojo per tą laiką kiemą, kur ir rado šiuos „skanėstus“ (nuotraukoje apačioje), taip pat su dar keliais nugaišusiais gyvūnėliais“, – išgyvenimais dalijosi E. Young.

‼️Atsargiai Vilniuje Kauno g./Mindaugo g. sankryžoje nuodijami gyvūnai‼️. . . Nors labai nepripažįstu keiksmų ir užgauliojimų viešai, bet iš kur gali atsirasti tokių idiotų???! Šiąnakt Kauno g. ir Mindaugo g. sankryžoje esančios teritorijos visą kiemą kažkas apdėliojo va tokiais pašteto gabalėliais (brauk į šoną) su kol kas nenustatytos formos nuodais. Ne vieną ir ne du tokius užkandžius... Mano brolis su ašarom paskambino, kad jo jaunas šuniukas miršta ant rankų. Su mama vidurnaktį lėkė ir vežė mažytę į kliniką. Šuniuką ištiko baisūs traukuliai, dribo putos, kauksmas iš skausmo tiesiog širdį daužė... Atvežus daktarė sakė, kad tai buvo išskirtinai stiprūs nuodai, nes net narkozės nepavyko sukelti iš kelių kartų. Tiesiog smegenys negalėjo ,,atsijungti". Šiuo metu ji vis dar kovoja už savo gyvybę (labai aukštas gliukozės kiekis, vis krentanti temperatūra) ir nėra aišku kaip kas tiksliai bus kai pabus iš narkozės. Ar traukuliai nesikartos, ar organizmas nepažeistas per stipriai. Per tą laiką brolio kaimynė paskambino į tą pačią ,,Greitosios žirafos" kliniką, kad jos staforšyro terjeriukas turi tuos pačius simptomus. Deja jo išgelbėti nebepavyko. Mano jauniausias broliukas apvaikščiojo per tą laiką kiemą kur ir rado šiuos ,,skanėstus" taip pat su dar keliais nugaišusiais gyvūnėliais. Jūs man pasakykit kokiam amžiuje mes gyvenam? Kaip kažkam gali pakilt ranka??? O jei koks mažametis vaikas tokiu užkandžiu pasivaišintu? . ❌Būkit geri jei kas yra tai patyręs ir turi gerų patarimų kuriais galėtų pasidalinti kaip atrasti tokius ,,kulinarus" ir kaip galima apsaugoti gyvūnus gyvenančius tarp tokių besielių išsigimėlių...Būtume labai dėkingi????????❌

A post shared by EVELINA YOUNG (@evelinayoung) on

Susisiekus su Mindaugu Anusausku, jis sakė, kad šiuo metu bandoma nustatyti nuodų kilmė. Vyras pasidalijo nuotraukomis ir įtarimais.

Galimai gyvūnus nuodijo kaimynai iš gretimo namo. Su Mindaugu anonimiškai susisiekė asmuo, sakantis, kad vienas vyras gyrėsi tabletėmis „susidorojęs“ kaime su visomis katėmis.

Mindaugas patikino sieksiantis išsiaiškinti, kas galėjo nuodyti naminius gyvūnus. Tokius žmones reikia patraukti atsakomybėn.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt