Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Eurovizijos“ atrankos finale – nauja balsavimo tvarka

Komisijos nariai (iš kairės): Povilas Meškėla, Ramūnas Zilnys, Dalia Ibelhauptaitė, Darius Užkuraitis
Gretos Skaraitienės nuotr. / Komisijos nariai (iš kairės): Povilas Meškėla, Ramūnas Zilnys, Dalia Ibelhauptaitė, Darius Užkuraitis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Eurovizijos“ atrankos finale dalyvius vertins 12 narių komisija, o žiūrovai iš savo mobiliųjų galės balsuoti po 10 kartų.

„Komisijos narių bus daugiau nei kiekvienoje atrankoje. Žinoma, kiekvienas balsuos pagal savo skonį, todėl kuo daugiau narių, tuo geriau, o jų atvyksta ir iš užsienio“, – sakė atrankos prodiuseris Lauras Lučiūnas. Konkurso finale dalyvių vertinimų lentelę sudarys kiekvienas komisijos narys, tačiau tik pačių dalyvių ranka lems, kurių 7 komisijos narių balsai jiems bus skaičiuojami. T. y., dalyviai trauks burtus ir taip pasirinks juos vertinančius komisijos narius. „Taip darome, nes norime įvesti dar vieną žaidimo elementą ir užtikrinti maksimalų skaidrumą. „Eurovizijos“ finalas palaipsniui tampa svarbiausiu metų muzikiniu renginiu dalyviams ir išbandymu pačiai komisijai“, – aiškino L.Lučiūnas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Aštuoni atlikėjai dar kartą susigrūmė dėl teisės atstovauti Lietuvą „Eurovizijos“ konkurse
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.


Primename, kad galutinį rezultatą „Eurovizijoje“ lemia perpus komisijos ir žiūrovų balsai (50 ir 50 proc.). Jei vienodai balų galutinėje lentelėje surenka du atlikėjai, pranašumą turi daugiau žiūrovų balsų surinkęs dalyvis. Šeštadienio vakarą LRT eteryje rodomas renginys ypatingas bus ne tik dėl naujos balsavimo tvarkos. Po ilgo laiko konkurso finalas vyks arenoje, o tai, kaip sako renginio prodiuseris, daug iškilmingiau nei studija. „Taip pat minėsime ir Kovo 11-ąją, todėl nereikia pamiršti, kad koncertas tuo ir prasidės. Finalas bus ilgas, šventinis, su daug muzikos. Suskaičiuoju 15 kūrinių“ – kalbėjo L. Lučiūnas.

Nacionalinės atrankos finalas įvyks jau šiandien 21 val. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Lemiamoje kovoje varžysis septyni dalyviai: Gabrielius Vagelis, Lolita Zero, Kotryna Juodzevičiūtė, Paula, Greta Zazza, Aistė Pilvelytė ir grupė „Fusedmarc“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt