Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Ernesta Elzbergaitė vienam vakarui tapo svajonių nuotaka

Ernesta Elzbergaitė
Robertino Valiulio nuotr. / Ernesta Elzbergaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienio vakarą, artėjant vestuvių sezonui, vilnietes sudomino šventinės tematikos renginys, vykęs viename sostinės restorane.

Viešnioms buvo pristatyta kūrybinio dueto „Laiminga“ (Laimutė Bastienė ir Inga Jakniūnienė) dviejų dalių vienetinių rankų darbo proginių bei vestuvinių suknelių kolekcija.

Kolekciją demonstravo svajonių nuotaka vadinamas modelis Ernesta Elzbergaitė, grupės „4 Roses” narės: Eglė Čepaitė-Keturkė, Dileta Meškaitė, Akvilė Matukaitė, Giedrė Girnytė, buvusi politiko A.Burbos sutuoktinė Sandra Burbienė. Kolekcijos finale publikai nepamirštamą šokį dovanojo sukneles taip pat demonstravusi žinoma balerina Anna Baranova.

„Mūsų suknelės yra skirtos moteriai, kuri vertina rankų darbo kūrinius, žavisi subtilumu, pasitiki savimi, bet nemėgsta monotinijos, tradicijų ir kasdienybės“, – po kolekcijos pristatymo sakė kūrybinio mamos ir dukters dueto „Laiminga“ atstovė L. Bastienė. Prie ištaigingų kolekcijos modelių buvo pritaikyti ir Lietuvos scenos žvaigždžių pamėgti „Luxury Life“ papuošalai, kuriuos išgarsino Katažina Zvonkuvienė, Vaida Skaisgirė, Edita Užaitė ir kitos  garsios moterys.

Į renginį atvyko verslininkės Asta Jonušienė, Ilona Klimaitienė, tituluota gražuolė Justina Ieva Steponavičiūtė su seserimi teisininke Jūrate, dizainerės Milda Bordeaux ir Jurgita Šatienė.  Renginį vedė „Šokių akademijos“ įkūrėja Jurgita Česnavičiūtė-Jančorienė ir kiti.

Robertino Valiulio nuotr./Akvilė Matukaitė ir Ernesta Elzbergaitė
Robertino Valiulio nuotr./Akvilė Matukaitė ir Ernesta Elzbergaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt