Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Erikos Vitulskienės dešimtmečio išvaizdos pokyčiai

Erika Vitulskienė
Žmonės.lt montažas / Erika Vitulskienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lietuvos numylėtinė Erika Vitulskienė pastaraisiais metais retokai dalyvauja viešajame gyvenime Du sūnus auginanti moteris šiuo metu yra atsidavusi vaikams ir mylimajam operos solistui Merūnui Vitulskiui.

Šeštąsias santuokos metines šiemet atšventusi pora kartu yra dvigubai tiek – 12 metų. Per šį laikotarpį Erika ir Merūnas subrendo tiek vidumi, tiek išvaizda.

Labiausiai per šiuos metus keitėsi Erikos įvaizdis. Laisvalaikio drabužius keitė elegantiški deriniai, o šukuosenų eksperimentų būta tiek, kad Erika galėtų užpildyti nedidelį katalogą. Tai blondinė, tai šatenė, tai raudonplaukė – žinoma moteris pastaraisiais metais eksperimentavo su plaukų spalva.

Gedimino Žilinsko nuotr./Erika Vitulskienė
Gedimino Žilinsko nuotr./Erika Vitulskienė

Tačiau ne plaukų spalva svarbiausia. Švęsdamas vestuvių metines Merūnas pasidalijo visą esmę atskleidžiančiomis mintimis:

„Kai ją sutikau savo gyvenime prieš 12 metų, pamačiau pirmiausiai šypseną su dviem duobutėm skruostuose... Dieve! Pagalvojau, pagaliau tai ji... Tada labai norėjau, kad ji niekada nenustotų šypsotis... Oj, Vitulskiene...“ – tuomet feisbuke rašė Merūnas.

Viganto Ovadnevo nuotr./Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis
Viganto Ovadnevo nuotr./Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis

Ir Merūnas darė viską, kad ši graži šypsena nedingtų nuo mylimosios veido. Šiandien pora augina du sūnus – dvejų Ajų bei metų Herkų. Prieš pusmetį su žurnalu „Žmonės“ kalbėję Merūnas ir Erika tikino, kad dabar išgyvena ir sunkiausią, ir gražiausią laiką.

„Dabar, kai turiu vaikų, žinau, kad būtent jie yra šeimos pagrindas, nors ir kokių išbandymų suteikia“, – sakė Merūnas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt