Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Emilio Vėlyvio filmas „Redirected / Už Lietuvą!“ per premjerinį savaitgalį uždirbo milijoną litų

Gilas Darnelis
Pauliaus Makausko nuotr. / Gilas Darnelis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Eilės prie kasų, pilnos kino teatrų salės, papildomi seansai ir pagerinti visi rekordai – taip praėjusį savaitgalį startavo naujas režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Redirected / Už Lietuvą!”. Vien per tris premjerinio savaitgalio dienas ši kino juosta į kino teatrus priviliojo 55 570 žiūrovų ir surinko beveik milijoną litų pajamų – 921 608. Pagal šiuos abu kriterijus filmas „Redirected / Už Lietuvą!” tapo absoliučiu rekordininku Lietuvoje – ir tarp lietuviškų, ir tarp užsienietiškų juostų.

E.Vėlyvio režisuotas filmas aplenkė iki šiol pagal premjerinio savaitgalio žiūrovų skaičių lyderiavusį „Simpsonų filmą“ (53 714 žiūrovų) ir pagal surinktas pajamas pirmavusią lietuvišką juostą „Moterys meluoja geriau. Kristina“ (637 104 litai).

„Prognozavome sėkmingą filmo rodymą pirmąjį savaitgalį, tačiau tokio anšlago kino teatruose nesitikėjome, tai viršijo visus mūsų lūkesčius. Esame dėkingi kino teatrams, kurie skyrė net papildomų salių filmo rodymui, bei žiūrovams, kurie teigiamai įvertino filmą, o dalis jų kine buvo jau ir antrąjį kartą. Tikimės, kad „Redirected / Už Lietuvą!” sėkmė prisidės prie visos Lietuvos kino industrijos augimo“, –  teigia filmo prodiuserė Asta Liukaitytė.

Birutės Bučienės nuotr./Kino teatras
Birutės Bučienės nuotr./Kino teatras

Papildomoje išankstinėje filmo peržiūroje „Forum Cinemas“ kino teatruose praėjusį ketvirtadienį juosta pritraukė beveik 9000 žiūrovų ir surinko 151 870 litų pajamų. Tokiu būdu vos per pirmąsias keturias filmo rodymo dienas „Redirected / Už Lietuvą!” uždirbo 1,07 mln. litų, aplenkė ankstesnį E. Vėlyvio filmą „Zero 2” ir jau įkopė į daugiausia pajamų surinkusių lietuviškų filmų penketuką.

Pasak didžiausio Lietuvoje kino teatrų tinklo „Forum Cinemas“ projektų vadovo Gintaro Plytniko, toks filmo populiarumas – fenomenalus reiškinys Lietuvos kino teatrų istorijoje. „Aš tai vertinu paprastai – uraganas kino teatruose. Kai ketvirtadienio vidurnaktį pamatėme, kad į šį filmą kas minutę internetu nuperkama po 10 bilietų, savaitgaliui atvėrėme visas rezervines sales papildomiems seansams visoje Lietuvoje. Ir tai pasiteisino – visos salės buvo pilnutėlės. Tokio vaizdo dar nebuvo tekę matyti – „Redirected / Už Lietuvą!” jau įėjo į Lietuvos kino istoriją“, – sako G. Plytnikas.

Itin aukštą įvertinimą „Redirected / Už Lietuvą“ renka ir tarptautinėje filmų svetainėje IMDB.com – dešimtbalėje sistemoje daugiau nei 3000 lankytojų filmui paskyrė vidutiniškai po 9,7 balo.

Socialiniuose tinkluose filmo komanda susilaukia daugybės klausimų dėl premjeros užsienyje datų. „Nors jau pasirašėme svarbias sutartis su tarptautinėmis bendrovėmis, kurios platins filmą užsienyje, tačiau kol kas tikslių premjeros datų užsienio šalyse dar negalime įvardinti. Viena aišku, kad tai bus tik po kelių mėnesių“, – sako filmo prodiuserė Daiva Jovaišienė.

VIDEO: Filmo anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt