Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Elitą Citovičiūtę tarptautiniame bušido turnyre pakeis Jolanta Leonavičiūtė

Jolanta Leonavičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Jolanta Leonavičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kovo 14 dieną Vilniaus „Siemens” arenoje aidės fanų šūkiai didžiausiame bušido turnyre ne tik Lietuvoje bet ir Europoje – KOK WORLD GP 2015 IN VILNIUS. Turnyre dalyvaujančios merginos susilaukia nemažiau dėmesio nei aistras kaitinančios kovos.

Bušido ringas jau tapo savotiška žvaigždių kalve. Čia kadaise debiutavo Goda Alijava, Aistė Paškevičiūtė, Vita Pliadytė – Jakutienė, daugelis „Olialia” merginų, jau kelis metus viena iš pagrindinių merginų bušido turnyruose – gražuolė Elita Citovičiūtė. Dėl TV3 projekte „Šuolis” patirtos itin didelės traumos Elita turnyrą šį kartą stebės tik kaip žiūrovė, o ją mielai sutiko pakeisti gražuolė modelis Jolanta Leonavičiūtė. 

„Į turnyrą eiti jau seniai planavome kartu su kitais „Šuolio” dalyviais. Vienoje „Šuolio” laidoje pasirodęs Sergej Maslobojev tapo visų mūsų draugu, tad visi norime jį palaikyti. Sergėjus – be galo draugiškas žmogus ir drąsiai galiu jį pavadinti jį tikru kovotoju, visi iš jo mokėmės nepasiduoti sunkiausiomis akimirkomis”, – kalbėjo gražuolė Jolanta kovo 14 d. vakarą sutikusi ringe pakeisti Elitą. 

Elita Citovičiūtė
Elita Citovičiūtė

„Laikinai atsidurti ten, kur veiksmo branduolys – bus labai įdomu. Tad sutikau ilgai nė negalvodama! Juk dabar kovas stebėsiu ir draugą palaikysiu iš pačių geriausių vietų”, – juokėsi mergina. 

„KOK WORLD GP 2015” – tai pusiau sunkaus svorio kategorijų turnyras, kuriame Lietuvai atstovaus Sergėjus Maslabojevas, Karolis Liukaitis, Henrikas Vikšraitis, Ignas Barysas, Igor Osinin, Tomas Pakutinskas, Karolis Buslys ir kiti geriausi Lietuvos bušido kovotojai, kurie susikaus su žymiausiais kovotojais iš viso pasaulio. „King of Kings” yra tarptautinis projektas, todėl galime tik pasidžiaugti, jog šį kovo mėnesį lietuviai turės galimybę ateiti ir išvysti visa tai gyvai, bei palaikyti Lietuvos kovotojų.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt