Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglė Jackaitė: „Žiūrint filmą „Patriotai“ buvo gėda prieš drauges“

Eglė Jackaitė, Vaida Skaisgirė
Filmo kūrėjų nuotr. / Eglė Jackaitė, Vaida Skaisgirė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Savaitgalį kino teatruose startavusi komedija „Patriotai“ nepaliko abejingų. Vieniems patiko filmo saviironija, kitiems – aktorių vaidyba, o didiesiems mūsų šalies kritikams, kaip visada, nepatiko niekas. O kol kino žinovai loja, žvaigždės – kvatoja. Nes filmas, anot jų – nenusakomai juokingas.

Štai aktorius ir laidų Vitalijus Cololo pripažino, kad jam labiausiai patiko ne tik komiškų aktorių – Rimantės Valiukaitės, Ramūno Cicėno ir Giedriaus Savicko – trio, bet ir pasišaipymas iš apsimestinio patriotiškumo.

„Man labai patiko aktorių vaidyba, labai gerai ir įdomiai suvaidinta. Žiūrėdamas filmą aš vertinau visumą, bendrą produktą, todėl vienos ar kelių scenų išskirti negalėčiau, bet pats filmas tikrai įdomus. Požiūris į patriotizmą – išskirtinis. Patriotizmas išjuokiamas, ironiškai į jį žiūrima. Be to, dar kartą pamatyti visus šiuos aktorius ekrane kartu yra tikrai smagu“, – sakė V.Cololo.

O štai TV laidų vedėjas Gidonas Šapiro-Bilas prisipažino, kad labiausiai jį juokino G.Savicko personažas Markas Bubul.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Gidonas Šapiro-Bilas su žmona
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Gidonas Šapiro-Bilas su žmona

„Ar filmas buvo geras, ar ne, aš vertinu pagal tai, ar aš iš jo išėjau su šypsena. Iš šio filmo išėjau su šypsena veide. Ir tikrai buvo smagu. Tai per daug mąstyti neįpareigojantis filmas, bet gera nuotaika garantuota. Buvo labai tokių plonų juokelių, nežinau, ar kiekvienas supras, bet yra gerų iš potekstės išplaukiančių bajerių. Tikrai smagiai susižiūrėjo, o Giedrius Savickas yra personažas numeris vienas“, – sakė G.Šapiro-Bilas.

O štai TV3 serialo ir teatro aktorė Eglė Jackaitė pripažino, kad tiek kvatojusi jau seniai buvo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Eglė Jackaitė apie sūnaus gimimą prieš 7 metus: „Taip sunkiai, taip skausmingai atėjai į mano gyvenimą“

Iljos Sivakovo nuotr./Eglė Jackaitė
Iljos Sivakovo nuotr./Eglė Jackaitė

„Labai seniai taip nesijuokiau iš visos dūšios. Buvo labai gražių momentų. Man patiko mano kolegų darbai, labai gera žiūrėti į žmones, kuriuos pažįsti asmeniškai, ir kaip jie dirba, pradedant kūrėjais, aktoriais, operatoriais. Buvo faina žiūrėti. Nesu tas žmogus, kurį lengva prajuokinti ir kuris paprastai imčiau ir šypsočiausi taip iš visos širdies. O čia net nepatogu buvo prieš šalia sėdinčias drauges, nes aš taip iš visos širdies, visa burna: „cha, cha, cha“. Ir aš labai sveikinu visus ir kviečiu žiūrėti šitą filmą“, – sakė ji.

Aktorė Eglė Jackaitė pripažino, kad žiūrėdama naują komediją "Patriotai" kvatojo visa gerkle.Posted by Patriotai on Monday, 1 February 2016

Komedijos „Patriotai“ scenarijų kūrė „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatas, scenaristas, dramaturgas ir žurnalistas Mindaugas Nastaravičius. Filmas pasakoja apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

VIDEO: PATRIOTAI TREILERIS 2016

Filme vaidino gausus aktorių būrys: Rimantė Valiukaitė, Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas, Marius Čižauskas, Emilija Latėnaitė, Nerijus Gadliauskas, Miglė Polikevičiūtė ir kiti.

Filmo premjeros planuojamos ne tik Lietuvoje bet ir užsienio šalyse gyvenantiems tautiečiams. „Patriotai“ bus rodomi: vasario 1 dieną Dubline, vasario 14 dieną Osle ir Stavangeryje, vasario 21 dieną Čikagoje, vasario 27 dieną Bergene, kovo 11 dieną Veljė. Taip pat, artimiausiu metu paaiškės, ar filmą išvys Vokietijos, Švedijos ir Didžiosios Britanijos lietuviai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Komedijos „Patriotai“ premjeros svečiams nutiestas raudonas kilimas

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Eglė Jackaitė
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt