Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglė Jackaitė turi kuo didžiuotis: jauniausias sūnus pademonstravo savo talentą ir drąsą

Eglė Jackaitė su sūnumi Eliju
Ruslan Bolgov nuotr. / Eglė Jackaitė su sūnumi Eliju
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktorę Eglę Jackaitę (42) ketvirtadienio popietę maloniai nustebino jos pirmoje klasėje besimokantis sūnus Elijas (8).

Daug sportuojantis ir krepšinį kaip tikras lietuvis dievinantis berniukas sudalyvavo skaitovų konkurse ir užėmė prizinę vietą.

„Labai apsidžiaugiau, nes vaikas tikras šaunuolis. Neturi jokios scenos baimės. Mūsų šeimoje tai pakankamai įprasta“, - kalbėjo E. Jackaitė.

Klaipėdoje mokyklų nemažai. Miesto skaitovų konkurse dalyvavo 1 -4 klasių mokiniai. Elijas, kuris užėmė trečiąją vietą, nugalėjo vyresnius už jį konkurentus.

Asmeninio archyvo nuotr./Eglė Jackaitė su sūnumis Eliju ir Jokūbu
Asmeninio archyvo nuotr./Eglė Jackaitė su sūnumis Eliju ir Jokūbu

„Didžiuojuosi savo sūnumi. Pati parinkau jam eilėraštį, kurį vaikas išmoko per valandėlę. Dažnai skaitovų konkursai patinka jausmingiems, romantiškiems vaikams. Elijas iki šiol buvo ir yra tikras sportininkas. Lanko krepšinio treniruotes, yra aktyvus. Maloniai nustebino, kad taip šauniai jam pavyksta ir kitokio popūdžio užsiėmimai.“

Šiuo metu Vilniuje „Disney“ filmą visai šeimai įgarsinanti E. Jackaitė sakė, kad pati sūnui išrinko Anzelmo Matučio eilėraštį „Dvejetų karalius“. Šis eilėraštis, kuriuo komisiją sužavėjo Elijas, anot aktorės, labai spalvingas, išraiškingas. Jame telpa didžiulė jausmų amplitudė.

Renginyje palaikiusieji Eliją Eglei pasakojo, kad visiems dalyviams ir susirinkusiems pasiklausyti vaikų, patiko pirmoko drąsą. O ir pats berniukas, pelnęs prizinę vietą, paskambino mamai pasigirti. „Sūnus apsidžiaugė ir dalijosi įspūdžiais. Turiu filmuotą medžiagą. Šaunuolis“, – džiaugėsi žinoma aktorė.

Daug sportuojantis, aktyvus vaikas nepamiršta ir mamai tokios artimos profesijos. Juk stovėti prieš didžiulę auditoriją ir nejusti jokios baimės – kiekvieno aktoriaus svajonė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt