Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglė Jackaitė apie sūnaus gimimą prieš 7 metus: „Taip sunkiai, taip skausmingai atėjai į mano gyvenimą“

Eglė Jackaitė su sūnumi Elijumi
Mindaugo Banevičiaus nuotr. / Eglė Jackaitė su sūnumi Elijumi
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kiekvienai mamai vaiko gimtadienis yra jautri akimirka. Penktadienį aktorės Eglės Jackaitės sūnui Elijui suėjus 7 metai, moteris pasidalino itin jautriomis mintimis apie tai, ką jai reiškia sūnus.

Artėjant šeštadienio vidurnakčiui, vaiko gimimo valandai prieš 7 metus, Eglė Jackaitė feisbuke parašė jausmingą įrašą apie savo sūnų.

„Nenumaldomai artėja Tavo gimimas... 23.40 h – prieš 7-erius metus taip sunkiai – taip skausmingai atėjai į mano gyvenimą, atėjai į šį pasaulį... Esi dalis manęs. Esi mano Mokytojas... Tu – didžiausias stebuklas! Elijau – visai neseniai, kai tavęs paklausiau – ko paprašytum Dievo, jei jis tau pasakytų, kad viską išpildys – atsakei akimirksniu: „kad tu, mamyt, niekada nemirtum“... Elijuk – nuginklavai mane ne tik tada... Esi tas žmogus – su kuriuo esu silpniausia ir stipriausia. Esu tuo – kuo iš tikrųjų esu. Ačiū, kad atėjai į mano gyvenimą!.. Su Gimimu, sūnau!“ – rašė E.Jackaitė.

Asmeninio albumo nuotr./Eglė Jackaitė su sūnumi Elijumi
Asmeninio albumo nuotr./Eglė Jackaitė su sūnumi Elijumi

Žmonės.lt susisiekus su aktore ši patvirtino, kad sūnūs gyvenime yra didžiausi jos mokytojai: „Kiekvienas sutiktas žmogus yra mokytojas. O vaikas? Žinoma, jis pats didžiausias mokytojas, man tiesiog netelpa į žodžius tai apibūdinti. Jautru kalbėti apie savo mažylį.“

Eglė pasakoja, kad ryšys, kurį dabar turi su sūnumis, yra ypatingas: „Su abiem mano berniukais palaikau labai artimus santykius. Jokūbas 20-metis jau užaugęs, studentas, man pats brangiausias žmogus, o Elijas – 7-erių. Aš dažnai pagalvoju: mažame kūne, o tokia didelė siela... Kiekvienai mamai jų vaikai yra ypatingi, bet išties kažkas yra dabartiniame laikmetyje, tikrai į žemę ateina nepaprasti vaikai – gilūs, išmintingi.“

Asmeninio albumo nuotr./Eglė Jackaitė su sūnum Eliju
Asmeninio albumo nuotr./Eglė Jackaitė su sūnum Eliju
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt