Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Egipte poilsiavusi „Rugiagėlių“ narė Sandra Navickaitė: „Buvo baisu skristi, bet pasiryžau“

Sandra Navickaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Sandra Navickaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Atostogos Egipte vėlyvą rudenį – mėgstamas saulės ištroškusių poilsiautojų pasirinkimas. Išvykti kelioms dienoms pailsėti į Afriką nusprendė ir grupės „Rugiagėlės“ narė Sandra Navickaitė. Paskutines lapkričio savaites ji su draugų kompanija leido Hurgadoje.

Puikus oras, saulė, jūra – rodos, ko daugiau norėti? Rinkdamasi kelionės maršrutą Sandra per daug negalvojo, jos sprendimą lėmė puikios klimato sąlygos ir priimtina kelionės kaina.

Atlikėją kiek gąsdino kelios dienos prieš jos kelionę Egipte numuštas Rusijos lėktuvas. „Dėl šio įvykio buvo baisu skristi, tikrai labai išsigandau ir jau svarsčiau, gal neskristi? Galvojau keisti kryptį ir vykti į Kanarų salas, bet vis dėlto pasiryžau“, – Žmonės.lt pasakojo ji.

Asmeninio albumo nuotr./Sandra Navickaitė
Asmeninio albumo nuotr./Sandra Navickaitė
Asmeninio albumo nuotr./Sandra Navickaitė
Asmeninio albumo nuotr./Sandra Navickaitė

Hurgadoje viešėjusi Sandra su siaubu per televiziją stebėjo ir kruvinus lapkričio 13-osios įvykius Paryžiuje. „Tai – siaubinga. O dar baisiau, kad pati esu islamo valstybėje“, – sakė ji.

Nepaisant to, atlikėja atostogaudama stengėsi nepanikuoti ir džiaugtis poilsiu – dienomis ji mėgavosi saulės voniomis, o vakarais tyrinėjo naktinį Hurgados gyvenimą, lankosi įvairiuose šou programose. „Aplink – vietinių turgeliai, siūlymai, derybos... Veikti čia yra ką“, – linksmai pasakojo mergina.

Šviesiaplaukė Sandra Egipte sulaukė daug aplinkinių dėmesio. „Musulmonai labai nori fotografuotis su blondine ir prašo su jų vaikučiais nuotrauką pasidaryti“, – pasakojo ji.

Daugiau Sandros kelionės iš Egipto – nuotraukų galerijoje:

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt