Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Egidijus Dragūnas: „Vilnius įeis į istoriją, kaip pirmą kartą suvaldęs tokį didžiulį žmonių kiekį“

Egidijaus Dragūno „SEL Grand Show 2015“ Vilniuje
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Egidijaus Dragūno „SEL Grand Show 2015“ Vilniuje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vilniaus Kalnų parke vykusį vieną didžiausių koncertų grupės „Sel“ istorijoje žiūrėjo apie 20 000 gerbėjų. Šeštadienį, anot Egidijaus Dragūno atstovų, oficialiai patvirtinta, kad koncerte nebuvo nė vienų muštynių ar kitų didesnių incidentų.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Egidijaus Dragūno „SEL Grand Show 2015“ Vilniuje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Egidijaus Dragūno „SEL Grand Show 2015“ Vilniuje

Pranešama, kad policijos pareigūnai iš 20 tūkst. žmonių masės turėjo darbo tik su pavieniais asmenimis – užfiksuoti 8 viešosios tvarkos pažeidimai: žmonės kiek labiau triukšmavo, pavieniai vartojo alkoholį viešoje vietoje.

Medikų pagalbos taipogi neprireikė – nebuvo jokių rimtesnių incidentų. Egidijaus Dragūno atstovų tvirtinimu, tiek policijos pareigūnai, tiek medikų tarnybos, tiek renginio organizatoriai yra maloniai nustebinti, kad didžiulio masto renginyje išlaikyta tokia tvarka. 

Apie koncertą „SEL Grand Show 2015“ Vilniaus Kalnų parke skaitykite ČIA. 

„Vilnius įeis į istoriją, kaip pirmą kartą suvaldęs tokį didžiulį žmonių kiekį. Noriu nuoširdžiai padėkoti renginyje dirbusiems viešosios tvarkos prižiūrėtojams, policijos pareigūnams, saugos tarnyboms, medikams, kurie puikiai atliko savo darbą. Taip pat noriu padėkoti žiūrovams, jie pademonstravo labai aukšto lygio kultūrą“, – cituojamas „Sel“ grupės lyderis Egidijus Dragūnas pranešime.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Egidijaus Dragūno „SEL Grand Show 2015“ Vilniuje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Egidijaus Dragūno „SEL Grand Show 2015“ Vilniuje

Kalnų parko teritorijoje renginio metu dirbo apie 100 apsaugos darbuotojų, taip pat buvo pasitelkta patruliuojančių policijos pareigūnų – viešosios tvarkos ir kelių priežiūros specialistų – pagalba.

Vėliau šeštadienį Egidijus Dragūnas feisbuke paviešino kreipimąsi į gerbėjus:

„Sveiki, mieli žmonės,

rašau, mieli ir brangūs, dėl to, kad taip ir galvojau. Gavau daug laišku, tarp kurių buvo ir nelabai patenkintų. Labai sumaišė lietus, drėgmė, kuri kenkė tiek sklandžiam žmonių patekimui, tiek visai technikai. Durys atsidarė nuo 18.00, bet daugelis žmonių, stebėdami oro prognozes, kuriose buvo prognozuojama lietaus pabaiga 21.00, atėjo vėliau, tai virto ilgomis eilėmis.

Pats žinau, ką reiškia laukti eilėse ir to nemėgstu, o dar lietus... Ten tik vienas įėjimas ir dalis žmonių įėję sustojo, todėl užsikišo praėjimas, nors galas buvo tuštokas. Aš labai prašau jūsų nepykti ir, gink Dieve, negalvoti, kad tai buvo padaryta tyčia, negerbiant jūsų. Labai reikalą sugadino oras.

Atleiskit, kad nuvyliau kai kurių lūkesčius. Mes pasimokysim iš savo klaidų, o tiems kam patiko, sakau į sveikatą ir į gerą nuotaiką. Ačiū jums už viską, ačiū, kad esat. Patikėkit, aš labai stengiausi.“

VIDEO: SEL koncertas Kalnų parke
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt