Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Egidijus Dragūnas Vilniaus merą išplūdo necenzūriniais žodžiais

Remigijus Šimašius, Egidijus Dragūnas
Žmonės.lt fotomontažas / Remigijus Šimašius, Egidijus Dragūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Į skandalus veltis mėgstantis grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas socialinėje erdvėje puolė įžeidinėti sostinės merą Remigijų Šimašių. Dėl mero nusistatymo prieš savivaliaujančius turtuolius, kurie tvoromis atsitveria valstybinę žemę, ir jo veiksmų, kai šį rytą pats R.Šimašius šias tvoras savomis rankomis ėmėsi griauti, E.Dragūnas nesidrovėjo sostinės mero išplūsti.

Savo socialinėje paskyroje E.Dragūnas pasiūlė R.Šimašiui ne tvoras griauti, o Vilniaus kelius sutvarkyti. Žinoma, dainininkui būdingos keiksmažodžių lavinos nebuvo išvengta. Įrašu, peikiančiu sostinės mero veiklą, E.Dragūnas pasidalijo net du kartus. Antrąjį kartą necenzūrinius žodžius jis ištrynė.

Feisbuko nuotr./Egidijus Dragūnas reiškia nuomonę apie R. Šimašiaus veiklą
Feisbuko nuotr./Egidijus Dragūnas reiškia nuomonę apie R. Šimašiaus veiklą

Į tokią Selo žinutę akimirksniu sureagavo internetinės televizijos „Laisvės TV" įkūrėjas Andrius Tapinas, kuris vyro pasisakymą pakomentavo: „Grupės SEL lyderis pateikia subalansuotą ir apmąstytą pilietinę nuomonę, kodėl Vilniaus meras Remigijus Šimašius turėtų persvarstyti veiklos prioritetus ir išgryninti miesto tvarkymo koncepciją. Taip pat labai svarbu patikslinti savo įrašą feisbuke, kad būtų aiškiau.“

A.Tapino sarkastiškam pastebėjimui pritarė dauguma žmonių. Vieni baisėjosi tokiu E. Dragūno poelgiu, o kiti priekaištavo, neva šiam dainininkui yra skiriama per daug dėmesio.

Po kelių valandų E. Dragūnas vis dar negalėjo nusiraminti ir pasidalijo Verkių parko nuotrauka. Atlikėjas bandė teisintis, pagrįsti savo nuomonę, tačiau keiksmažodžių ir šį kartą neišvengė:

„Gal išsireiškiu žiaurokai, bet... mažas pavyzdys Verkių parkas, kur bėgu krosiuką rytais, ir neduos pameluoti tie, kas ten sportuoja. Foto dariau prieš tris dienas. Bet tai yra nesvarbu! Nes Lietuvos politiko šūkis yra!!! Aš nuversiu tavo namus, iš***** tavo žmoną ir išdursiu tavo vaikams akis.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt