Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Egidijus Dragūnas: „Vienas mane šmeižusių interneto komentatorių – Andrius Mamontovas“

Egidijus Dragūnas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Egidijus Dragūnas
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Egidijus Dragūnas, ketvirtadienį viešėjęs „Žinių radijuje“, Algio Ramanausko laidoje „Greiti pietūs“, pareiškė, kad vienas jį šmeižusių interneto komentatorių yra dainininkas Andrius Mamontovas.

„Prieš metus sugalvojau išsiaiškinti, kas yra tie komentatoriai, ir padaviau 30 komentatorių į teismą, skaičiau šlykščius komentarus ir išsiaiškinau, kokie tai žmonės. Vienas iš tų komentatorių buvo Andrius Mamontovas“, – kalbėjo E.Dragūnas.

Pasak jo, visas apkalbas, teigiančias, esą E. Dragūnas yra alkoholikas ir narkomanas, šis gali paneigti savo kraujo tyrimais ir taip iš jį šmeižusių žmonių susirinkti apvalią pinigų sumelę.

„Galėčiau šiandien mesti darbą ir tapti vienu iš turtingiausių žmonių Lietuvoje. Yra 3 tūkst. komentatorių, iš kurių galima prisiteisti 10 tūkst. litų. Aš gal surinkčiau dar 10 tūkst. komentarų. Yra mano kraujo tyrimai ir yra teismas. Privataus kaltinimo tvarka galiu, atnešęs savo kraujo tyrimus, šį dalyką (kad yra narkomanas ir alkoholikas – red.past.) paneigti“, – kalbėjo Selas laidoje „Greiti pietūs“, kurią radijuje veda Algis Ramanauskas-Greitai. Pasiklausyti laidos įrašą galite čia.

Su Andriumi Mamontovu susisiekti nepavyko. Jo telefono numeriu atsiliepęs asmuo, kai išgirdo klausimą, patikino, kad jis ne Andrius.  

Su „Žinių radijumi“ A.Mamontovas buvo kalbesnis, jis tvirtino niekada E.Dragūno nešmeižęs.
 
„Niekada nešmeižiau, jeigu turi (E. Dragūnas – red.) įrodymų, tegu pateikia“, – „Žinių radijui“ sakė A.Mamontovas.
 
Atlikėjas patvirtino, kad prokuratūra buvo jį pasikvietusi dėl komentarų apie E.Dragūną, bet šmeižto ten nerado. „Šmeižto ten nėra, ir nebuvo medžiagos, iš ko kelti bylą. Mano komentaras buvo, bet jis nebuvo šmeižiantis ir žeidžiantis“, – sakė A. Mamontovas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Andrius Mamontovas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Andrius Mamontovas

Žmonės.lt primena, kad dar 2013 metais E.Dragūnas buvo ėmęsis teisinių veiksmų prieš jį šmeižusius interneto komentatorius. Pareigūnai tąkart išaiškino apie 30 asmenų, kurių namuose buvo atliktos kratos ir paimti kompiuteriai. Kai komentatorių tapatybės buvo nustatytos, E.Dragūnas galėjo kreiptis į teismą privataus kaltinimo tvarka, tačiau atlikėjas pernai nutarė teisinio proceso nebetęsti.

Žinių radijas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt