Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Egidijus Dragūnas po 8 metų draugystės išsiskyrė su Eleonora Sebrova: „Nebėra kelio atgal“

Eleonora Sebrova ir Egidijus Dragūnas-Selas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Eleonora Sebrova ir Egidijus Dragūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkas Egidijus Dragūnas-Selas išsiskyrė su ilgamete mylimąja Eleonora Sebrova. Tai Žmonės.lt patvirtino pats atlikėjas. „Išsiskyrėme seniai“, – sakė E.Dragūnas.

„Kadangi esu viešas ir matomas žmogus, siekdamas išvengti galimų dviprasmiškų situacijų oficialiai pranešu: mes su Eleonora nebe kartu“, – apie savo skyrybas pirmą kartą viešai šeštadienį paskelbė grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas.

Vyras šiltai atsiliepia apie buvusią mylimąją ir dėkoja jai už, kaip pats sako, gražiausius gyvenimo metus.

Eleonorą pažįstu jau 10 metų, pora buvome 8 metus. Paskutinieji kartu leisti metai buvo ypač sudėtingi.

„Eleonorą pažįstu jau 10 metų, pora buvome 8 metus. Paskutinieji kartu leisti metai buvo ypač sudėtingi. Apgailestauju, kad mums nepavyko išsaugoti santykių, kad mudu pasidavėme, – kalbėjo SEL lyderis. – Noriu padėkoti Eleonorai už visus šiuos metus, už nuoširdumą, už rūpestį, už meilę. Tačiau po mūsų padaryto sprendimo nebėra kelio atgal.“

E.Dragūnas ir E.Sebrova pastaruoju metu nebegyveno kartu, neseniai kelionėn į Dubajų SEL lyderis vyko su savo sūnumi, tačiau be Eleonoros.

„Apkabinkite savo mylimą žmogų, nupirkite jam gėlių, skirkite bent minutę dėmesio, pasimokykite iš kitų klaidų“, – sakė Egidijus ir paprašė šiuo periodu privatumo bei supratingumo.

Asmeninio albumo nuotr./Eleonora Sebrova ir Egidijus Dragūnas
Asmeninio albumo nuotr./Eleonora Sebrova ir Egidijus Dragūnas

Paskutinį kartą viešumoje E.Dragūnas ir E.Sebrova drauge pasirodė rugsėjį – dalyvavo Indrės Kavaliauskaitės ir Jogailos Morkūno vestuvėse. 

Kalbos, kad pora išsiskyrė, vis garsiau ėmė skambėti spalio pabaigoje. 

Kaip tik tada E.Dragūnas išvyko atostogauti į Jungtinius Arabų Emyratus. Čia dainininkas ilsėjosi su sūnumi, be E.Sebrovos.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova

Kalbėjo apie vestuves

E.Sebrova ir E.Dragūnas draugavo aštuonerius metus. E.Sebrova dainininkui padėjo auginti jo sūnų. 

2014-ųjų vasaros pradžioje Egidijus Dragūnas buvo pakurstęs kalbas, kad ketina vesti savo išrinktąją Eleonorą Sebrovą – 30-mečio proga jai padovanojo prabangų žiedą, taip pat socialiniame tinkle buvo publikavęs santuokos prašymo nuotrauką. 

Šių metų pavasarį E.Dragūnas ir E.Sebrova tvirtino, kad jų ketinimai susituokti – rimti: savo vestuves pora planavo 2015-ųjų gegužės viduryje. 

Tačiau gerbėjai žinios apie poros vestuves tada nesulaukė. Į klausimą, kada pagaliau ves Eleonorą, E.Dragūnas birželį atsakė, kad norėtų tai padaryti rudenį. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt