Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Egidijus Dragūnas paviešino meilės laišką Eleonorai Sebrovai: „Prisiminęs praeitį pradedu save keikt“

Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova
Asmeninio albumo nuotr. / Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkas Egidijus Dragūnas sunkiai atsigauna po išsiskyrimo su ilgamete mylimąja Eleonora Sebrova. Naktį atlikėjas savo „Instagram“ paskyroje paviešino meilės laiško E.Sebrovai ištrauką.

Buvusiai gyvenimo draugei E.Sebrovai E.Dragūnas parašė ilgą meilės laišką, kuriame atvirai papasakojo apie savo ilgesį ir kančias.

Atlikėjas prisiminė, kaip pirmąkart pamatė E.Sebrovą, kaip jo širdyje įsiplieskė meilė, tikino, kad šioji nepraėjo iki šiol. 

Savo laiške E.Dragūnas rašė: 

„Labas, Eleonora. Nežinau, nuo ko pradėti, bet tiksliai žinau, kaip pabaigsiu šį laišką.

Labai aiškiai atsimenu, kaip pirmą kartą tave pamačiau. Atrodo, lyg tai būtų atsitikę vakar. Tu atėjai į kambarį, atsisėdai kambario gale ant žalsvos mažos sofos ir atsidusai. Tuomet net negalėjau pagalvoti, kiek daug mūsų laukia. Turbūt ir tu net nepamąstei, kad tame kambarėlyje plaka širdis, kuri amžinai priklausys tau.

Šypsena, iškilęs nosytės kauliukas, ilgi auksiniai plaukai ir gražiausia pasaulyje figūra.

Tik dabar suvokiu, kodėl taip brangiai kainuoja tos neįkainojamos statulėlės aukcionuose. Nes jos lipdomos žiūrint į tokias moteris kaip tu, tokią vienintelę, kaip tu.

Jas lipdo vyro rankos, nei akimirkai neatitraukiančio akių, nes nėra didesnio malonumo šioj žemėj, nei matyti šį grožį.

Turbūt ir tu net nepamąstei, kad tame kambarėlyje plaka širdis, kuri amžinai priklausys tau.

Taip, tai dar viena iš milijardo meilės istorijų.

Įdomu, kiek kartų suplakė mūsų širdys kol buvome kartu, kiek kartų mes nusišypsojom, kiek krito ašarų iš mūsų spindinčių akių. Mes niekad to nesužinosim.

Tai maža akimirka, kruopelė laiko amžinybėje, begalinėje visatoje, ir aš ieškau žodžių, ir jų man trūksta, kad tau papasakoti, išreikšti, leisti pajaust visą sielos esybę, koks nuostabus laikas buvo būti su tavimi kartu.

Man beprotiškai gaila tik to, kad šis gyvenimas tik vienas, ir laiko negalima atsukti atgal, kad dar kartą pakartočiau viską, viską tą patį.

Turbūt ne viską, nes prisiminęs praeitį aš pradedu save keikt, smerkt ir nekęst už tai, kad aš galėjau būt geresnis ir švelnesnis su žmogum, kuris man yra viskas šioj žemėj.

Aš neatsimenu tik vieno – tavo akių, kai aš mačiau tave paskutinį kartą. Gal dėl to, kad sakei, jog čia tik tavo kūnas, sielos čia nėra seniai.“

Vis dėlto ryte savo mintis iš socialinio tinklo E.Dragūnas ištrynė.

Aš porą mėnesių lovoje gulėjau. Meilė kankino.

Žmonės.lt primena, kad apie meilės kančias E.Dragūnas atviravo ir šeštadienį Kaune vykusiame „Sel“ koncerte. Mintimis apie jausmus atlikėjas dalijosi su tūkstančiais gerbėjų. 

„Kaip jūs jaučiatės? Aš porą mėnesių lovoje gulėjau. Meilė kankino. Tikiuosi, čia daugiau niekas neserga tokia liga? Gyvenimas yra tik vienas. Dabar supratau: jei vogti, tai milijoną, jei p…. – tai karalienę“, – vidury koncerto apie išsiskyrimą su ilgamete sužadėtine Eleonora Sebrova rėžė E.Dragūnas ir uždainavo vieną populiariausių savo dainų „Gyvenimo man vieno neužtenka“.

VIDEO: „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjo brangiausias „Sel“ koncertas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt