Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Egidijus Dragūnas du sykius nutrūktgalviškai viršijo greitį kelyje Vilnius–Klaipėda

Egidijus Dragūnas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Egidijus Dragūnas prasitarė, kad kelionei iš sostinės į uostamiestį ir atgal turėjo vos 4 valandas.
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Praėjusį savaitgalį neblaivus automobilį vairavęs ir teismo dėl to laukiantis dainininkas Egidijus Dragūnas vairuotojo pažymėjimą tikriausiai praras ne dėl alkoholio vartojimo. Žmonės.lt išsiaiškino, kad grupės SEL lyderis dar praėjusią vasarą per vieną dieną du sykius drastiškai viršijo greitį – už tokį KET pažeidimą jam taip pat gresia laikinai netekti vairuotojo teisių.

„Vasarą Klaipėdoje palikau pasą. Iš Vilniaus turėjau išskristi į užsienį. Teko greitai nuvažiuoti dėl to paso“, – portalui Žmonės.lt antradienį popiet dalykiškai papasakojo Egidijus Dragūnas.

39 metų vyro balse buvo girdimas nuovargis dėl pastaruoju metu jį prislėgusių įvykių – nesėkmių šeimoje ir prie vairo.

Kaip skelbė Žmonės.lt, neseniai su ilgamete drauge Eleonora Sebrova skirtingais keliais pasukęs atlikėjas praėjusį savaitgalį buvo sulaikytas sostinėje, neblaivus vairuojantis visureigį „Mercedes“. Po to E.Dragūnas prisipažino buvęs silpnas, atgailavo.

Be to, grupės SEL lyderis yra paskelbęs, kad nutraukia koncertinę veiklą mūsų šalyje ir kviečia gerbėjus į atsisveikinimo koncertus.

E.Dragūnas pasakojo, kad vasarą jo greičio viršijimo atvejus užfiksavo stacionarūs greitkelyje įrengti matuokliai. 

Vidmanto Balkūno/15min.lt nuotr./Egidijus Dragūnas
V.Balkūno/15min.lt nuotr./Egidijus Dragūnas

Ne vieną konfliktą su policija turėjęs dainininkas prisipažino, kad šiuo atveju padarė KET pažeidimus ir jokių pretenzijų pareigūnams dėl to neturi.

Garsusis vairuotojas už savo poelgius yra pasiryžęs atsakyti teismuose.

Bylos svarstyme dėl greičio viršijimo E.Dragūnas žada teisintis nebent tuo, kad pažeidė KET ne iš piktos valios ar chuliganiškumo – patekęs į keblią situaciją dėl palikto paso, jis neturėjo kitos išeities.

Žmonės.lt Selas prasitarė, kad kelionei iš sostinės į uostamiestį turėjo vos dvi valandas, per tiek pat laiko jis privalėjo grįžti ir atgal. Šitaip paskraidęs greitkelyje, išskristi lėktuvu E.Dragūnas nepavėlavo.

Už šį pažeidimą – nustatyto greičio viršijimo daugiau kaip 50 kilometrų per valandą, vilniečiui gresia bauda iki 434 eurų ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo mėnesio iki pusmečio.

VIDEO: Egidijus Dragūnas Selas naktį sulaikytas girtas prie vairo
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt