Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Egidijų Dragūną siutina politikai, pritariantys pabėgėlių priėmimui: „Kiek mūsų žmonių išvijot?“

Egidijus Dragūnas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Egidijus Dragūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pastarosiomis dienomis Europoje itin aktyviai diskutuojama pabėgėlių tema. Problema aktuali ir Lietuvai – Europos Komisija šaliai siūlo priimti 1105 pabėgėlius iš Afrikos šalių, valstybės vadovė Dalia Grybauskaitė siūlymui pritaria. Tiesa, visuomenė čia skilusi į dvi dalis – vieni už, kiti prieš. Priimti pabėgėlių į Lietuvą nenori ir Egidijus Dragūnas.

Lietuva yra įsipareigojusi priimti 325 pabėgėlius, trečiadienį šaliai pasiūlyta papildomai priglausti 780 asmenų – iš viso 1105 pabėgėlius.

Prezidentė siūlymui pritaria: „Skaičius, kuris dvejiems metams rekomenduojamas, yra priimtinas, nes artimas formulei, kurią mes siūlėme. EK atsižvelgė į ginčą, kuris retkarčiais buvo karštokas.“

O E.Dragūnas – ne. Oficialioje grupės „Sel“ „Facebook“ paskyroje ketvirtadienio rytą pasirodė dainininko žinutė, kurioje jis išdėstė savo nuomonę. 

„Niekada nekenčiau politikų. Priiminėjat pabėgėlius. Prakeikti idiotai... Kiek mūsų žmonių išvijot, kiek jaunimo pabėgo? Suteikit jiems sąlygas grįžti namo!“ – feisbuke parašė E.Dragūnas. 

Kokia jūsų nuomonė: palaikote Dragūną ar jam kategoriškai nepritariate?

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt