Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Egidijų Dragūną klampina mokesčiai: VMI nesulaukia 200 tūkst. eurų

Egidijus Dragūnas
Ugniaus Mikaliūno nuotr. / Egidijus Dragūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkui Egidijui Dragūnui gali tekti nemenkai pakratyti kišenes. 15min žiniomis, E.Dragūnas galimai nesumokėjo 200 tūkst. eurų mokesčių, o ši suma su bauda gali išaugti net iki 300 tūkst. eurų.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Egidijus Dragūnas
Luko Balandžio / 15min nuotr./Egidijus Dragūnas

E.Dragūnas, 15min žiniomis, mokestinių ataskaitų neteikia ir su VMI nebendradarbiauja, todėl jo mokestinis patikrinimas trunka jau pakankamai ilgai.

Tačiau ši istorija greitai baigsis ir ji E.Dragūnui gali būti finansiškai ypač nepalanki.

Po mokestinio patikrinimo yra apskaičiuojamos ne tik nesumokėtos sumos (šiuo atveju – 200 tūkst. eurų), bet yra skiriama bauda, kuri gali siekti 50 proc. apskaičiuotos sumos bei delspinigiai.

Jeigu E.Dragūnui bus paskirta 50 proc. nuo nesumokėtų mokesčių dydžio bauda, jam reikės sumokėti iki 300 tūkst. eurų ir delspinigius. Jeigu VMI baigę mokestinį patikrinimą patvirtins, kad E.Dragūnas vengė mokėti mokesčius, jų sprendimą dainininkas galės skųsti teismui.

VMI akiratyje – kasmet

Tai ne pirmas kartas, kada E.Dragūnas atsiduria VMI akiratyje. Pirmąkart inspekcija E.Dragūno įkurtu labdaros fondu susidomėjo 2013-aisiais, kada fondo nesumokėtų pelno mokesčių suma siekė 123 tūkst. litų.

2014-aisiais VŠĮ Egidijaus Dragūno fondo nesumokėta pelno mokesčio suma siekė 81 tūkst. litų. Vis dėlto tąsyk po E.Dragūno vizito mokesčių inspektoriai dainininkui nebeturėjo jokių priekaištų.

Situacija kartojosi ir 2015 metais, kai VMI išplatino sąrašą asmenų, raginamų pasirodyti įstaigoje ir paaiškinti vienokius ar kitokius su jų finansais sietinus neaiškumus. Šiame sąraše figūravo ir dainininko Egidijaus Dragūno pavardė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt