Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Egidijaus Dragūno šmeižtu apkaltintas Andrius Mamontovas pasakė, ką apie jį galvoja

Andrius Mamontovas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Andrius Mamontovas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pramogų pasaulio skandalo, kai Egidijus Dragūnas apkaltino Andrių Mamontovą, neva jis apie Selą internete rašė anoniminius šmeižikiškus komentarus, galo, bent kol kas, nesimato. Kelias dienas tylėjęs A.Mamontovas šeštadienio vakarą viešai pasakė, ką galvoja apie E.Dragūną.

Skandalas prasidėjo, kai E.Dragūnas-Selas, ketvirtadienį viešėjęs „Žinių radijuje“, Algio Ramanausko laidoje „Greiti pietūs“, pareiškė, kad vienas jį šmeižusių interneto komentatorių yra dainininkas Andrius Mamontovas.

„Prieš metus sugalvojau išsiaiškinti, kas yra tie komentatoriai, ir padaviau 30 komentatorių į teismą, skaičiau šlykščius komentarus ir išsiaiškinau, kokie tai žmonės. Vienas iš tų komentatorių buvo Andrius Mamontovas“, – laidoje kalbėjo E.Dragūnas.

Tokie dainininko žodžiai netruko sukelti ažiotažo. Pats A.Mamontovas tada buvo nekalbus – radijui patikino, kad E.Dragūno nešmeižė ir į tolimesnes diskusijas nesileido. 

Pasakė, ką galvoja

Užtat šeštadienio vakarą A.Mamontovas savo mintis išliejo „Facebook“ tinkle. Čia jis rašė: „Moteris (pareigūnė) prokuratūroje atsiprašė, kad tenka gaišti mano laiką. O kai paklausiau, ar tam ji studijavo teisę, kad vietoj rimtų nusikaltimų, nagrinėtų neadekvačiai save ir aplinką suvokiančių nesubrendėlių kliedesius, tik liūdnai palingavo galvą.“

Suprasti, kad A.Mamontovas komentare atsiliepė apie E.Dragūną, nesunku: atlikėjas anksčiau sakė, kad prokuratūra buvo jį pasikvietusi dėl komentarų apie E.Dragūną, bet šmeižto ten nerado. „Šmeižto ten nėra, ir nebuvo medžiagos, iš ko kelti bylą. Mano komentaras buvo, bet jis nebuvo šmeižiantis ir žeidžiantis“, – sakė A. Mamontovas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Egidijus Dragūnas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Egidijus Dragūnas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt