Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Edmundas Seilius pasidalijo naujais džiaugsmais

Edmundas Seilius
Laidos rengėjų nuotr. / Edmundas Seilius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Operos solistus Kristiną Zmailaitę ir Edmundą Seilių neseniai aplankė gandrai – pora gruodį susilaukė dukrytės Elžbietos. Šį antradienio vakarą LNK laidoje „Kitu kampu“ E. Seilius pirmą kartą prabils apie naujus džiaugsmus, vaikų auginimą ir pasidalys sėkmingos santuokos receptu.

Kaip pats solistas sako, jis yra pagerbtas tarp moterų – kartu šeima jau augina vyresniąją dukrą Barborą. „Dabar viskas labai puiku. Net tos nemigo naktys nesvarbu, nes viskas atsiperka“, – pasakos antrą kartą tėvu tapęs E. Seilius.

Garsi pora džiugiai kartu dalijasi vaikų auginimo iššūkiais. Anot operos solisto, reikalui esant jis pats tikrai nespjautų į tėvystės atostogas. Laidos vedėjai Indrei Stonkuvienei paklausus, ką jis darytų, jeigu žmona netikėtai gautų tobulą darbo pasiūlymą, E. Seilius nesutriks: „Tuomet aš pasiimu Elžbietą ant rankų ir sakau atia, eik ir dirbk. Aš labai mėgaujuosi tuo. Viskas yra suderinama. Nematau jokių problemų tikrai.“

Anot E. Seiliaus, jis yra ūkiškas, o rūpintis buitimi jam yra vienas malonumas. „Netgi į tuos kasdieniškus darbus galima pasižiūrėti labai kūrybiškai. Aš būtent taip ir darau“, – kalbės operos solistas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius

Garsių dainininkų pora sėkmingai kartu – jau net dvidešimt šešerius metus. Pasak pašnekovo, per daug metų buvo visko, bet savitarpio supratimas niekur nedingsta. „Būna ir nekalbėjimo momentų, bet aš to tiesiog negaliu pakęsti. Dažniausiai aš pirmasis nusileidžiu. Net ne nusileidžiu, bet stengsiuosi išsiaiškinti.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt