Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Edmundas Jakilaitis mini 40-ties metų jubiliejų: labiausiai jaudinantis – dukros sveikinimas

Edmundas Jakilaitis ir Rita Miliūtė
LNK nuotr. / Edmundas Jakilaitis ir Rita Miliūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vienas žymiausių Lietuvos žurnalistų ir begalės laidų prodiuseris Edmundas Jakilaitis gegužės 24-ąjį švenčia 40-metį.

Nuo pat ryto E. Jakilaitį sveikino kolegos, artimieji ir bičiuliai.

Prieš tris metus bendraudamas su žurnalu „Žmonės“ E. Jakilaitis rankose sūpavo vos gimusią dukrą Mortą (3). Trijų vaikų tėvas tada atvirai pasakojo, kad vesdamas laidas nepavargsta, o eterį vertina ne kaip darbą.

Edmundas Jakilaitis
Edmundas Jakilaitis

„Kuo laida ilgesnė, tuo geriau po jos jaučiuosi. Buvo visokių debatų, rinkimų naktų – dirbu eteryje keturias penkias valandas ir išeinu kuo puikiausios formos, viskas man būna labai gerai. Juk esu aktualijų žurnalistas, profesine prasme gyvenu dėl to, kad daryčiau tokias laidas. Vieniems šventė yra Kaziuko mugė, kitiems – koncertas, o man – rinkimų naktys. Jos yra tai, ko aš laukiu“, – interviu sakė E. Jakilaitis.

„Tiesiog dirbam su gerais žmonėmis ir stengiamės jiems netrukdyti. Neapsimetu, kad gerai suprantu tai, ko išties nelabai suprantu. Žinau, kokios mano stipriosios pusės, bet nepamirštu, kokios stipriosios – kitų. Nesistengiu primesti savo požiūrio tiems, kurie, tikėtina, tam tikrą sritį už mane išmano geriau. Dėl to darbe netenka bartis, nekyla konfliktų.“– apie žurnalisto profesiją atvirai yra sakęs E. Jakilaitis.

Prabėgus 40 metų jis iki šiol kiekvieną dieną ieško įdomių temų žiūrovui, išlieka ištikimas saviems principams ir dažnai atsiduria svarbiausių valstybės įvykių centre.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Edmundas Jakilaitis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Edmundas Jakilaitis

Vienas iš gražiausių sveikinimų, kurių viešai šiandiena sulaukė E. Jakilaitis, buvo iš jo dukros Barboros. Mergaitė tėčiui siuntė gražiausius linkėjimus ir dalijosi šeimos akimirkomis. Suklijavusi dvi nespalvotas nuotraukas ji priminė, kaip greitai bėga laikas. Vienoje iš dukros paviešintų fotografijų buvo matyti, kaip ji, dar visai mažas kūdikėlis, džiaugiasi tėčio dėmesiu, o kitoje Barbora buvo jau gerokai paaugusi, tačiau vienas dalykas išliko toks pats – tarpusavio supratimas ir jos tėvo meilė. „Su gimtadieniu, tėti“, – rašė dukra.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt