Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

49-ąjį gimtadienį švenčianti Edita Mildažytė mini ir 6-ąsias santuokos metines

Edita Mildažytė su vyru Gintautu Vyšniausku
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Edita Mildažytė su vyru Gintautu Vyšniausku
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Laidų vedėja, prodiuserė, labdaros projektų organizatorė Edita Mildažytė šeštadienį mini savo 49-ąjį gimtadienį. „Nuo bėgančių metų nebėgu. Ar džiaugiuosi? Nežinau, bet tikrai dėl to neliūdžiu“, – Žmonės.lt sakė ji.

Pasak jos, slėpti savo amžių nėra prasmės. Juk kiekvieni metai atneša naujų patirčių, potyrių, kažko išmoko.

„Manau, kad kiekvienai moteriai yra du psichologiniai slenksčiai: pirmas, kai sueina 30 metų ir tu supranti, kad esi jauna, net jau moteris, o antras – kai tau ant nosies 50. Tačiau į pastarąjį skaičių jautriau reaguoja vyrai, aš jaučiuosi rami. Nors taip, ratai rieda nuo kalno ir vis daugiau durų užsidaro, ne atsidaro“, – juokėsi ji.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Edita Mildažytė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Edita Mildažytė

Visuomet veikli, visur suspėjanti, per kelis darbus dirbanti E.Mildažytė kasmet per gimtadienį užsibrėžia tris naujus tikslus, kuriuos artėjančiais metais pati sau pažada padaryti.

Pernai ji pristatė du dokumentinius filmus apie Vilniuje gimusį prancūzų rašytoją Romainą Gary ir vieną iš Valdovų rūmų atkūrimo projekto vadovų Napoleoną Kitkauską.

Šiuo metu sako dirbanti prie naujos juostos apie pirmąją Lietuvos lakūnę Antaniną Liorentaitę. „Man patinka dokumentika, kurti filmus – įdomu. Planuoju kurti ir naują laidą, tikiuosi, kad viskas bus gerai ir žiūrovai turės galimybę pamatyti kai ką naujo, įdomaus ir dar nematyto“, – sakė ji.

Dviguba šventė

Moteris sako gimtadienių per daug nesureikšminanti, tačiau visuomet mėgstanti juos paminėti artimiausių žmonių rate. Šie metai – taip pat ne išimtis.

Vasario 28-oji E.Mildažytės namuose – dviguba šventė, tądien ji mini ir 6-ąsias santuokos su vyru Gintautu Vyšniausku metines. „Tai mūsų abiejų šventė, visuomet ką nors smagaus susigalvojame“, – sakė E.Mildažytė, tačiau savo planų nedetalizavo.

Pati sau artėjančių metų proga ji palinkėtų sveikatos, kantrybės, pinigų, džiaugsmo, energijos. „Visko, ko ir kiekvienam kitam“, – šyptelėjo E.Mildažytė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Edita Mildažytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Edita Mildažytė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt