Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Edilija Nikartaitė-Geltona susilaukė berniuko: davė romėnišką vardą

Edilija Nikartaitė
Emrata Photography nuotr. / Edilija Nikartaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šiuo metu papuošalų gamyba užsiimanti Edilija Nikartaitė (34), geriau žinoma sceniniu pseudonimu Geltona, trečiąjį kartą tapo mama. Su mylimuoju Modestu (38) jie susilaukė sūnaus.

„Visuomet norėjau trijų vaikų. Tarp visų gimdymų – laiko tarpas penkeri metai. Kodėl? Tiesiog man atrodo, kad reikia visą dėmesį skirti mažyliui. Iki keturių metų vaikučiui svarbiausia mama, jos šiluma. Aišku, kiti planuoja pametinukus, bet mano vidiniu suvokimu, reikia atsiduoti vieno vaiko auginimui. Sulaukęs penkerių jis puikiai viską supranta, galima gražiai paaiškinti, jog štai, tuoj mama susilauks broliuko ar sesutės. Tai nereiškia, jog po penkerių metų vėl gimdysiu kūdikį. Tas noras, turėti trečiąjį vaikelį, atsirado natūraliai“, – dar nėštumo laikotarpiu portalui Žmonės.lt sakė moteris.

Robertino Valiulio nuotr./Edilija Nikartaitė-Geltona su dukra
Robertino Valiulio nuotr./Edilija Nikartaitė-Geltona su dukra

Sūnui pora davė Gajaus vardą. Vaikelis gimė sausio 14 dieną, iškart po Laisvės gynėjų dienos paminėjimo. Vardas Gajus yra kildinamas iš romėniško vardo Gaius, kuris reiškia „ džiugus, džiaugsmingas“. Žymiausi asmenys šiuo vardu buvo romėnų karvedžiai Gajus Julijus Cezaris ir jo įsūnis Gajus Julijus Cezaris Oktavianas Augustas, vėliau tapęs Romos imperatoriumi.

Anksčiau Edilija yra pasakojusi, kad trečias vaikas buvo planuotas. Beje, šiuo laukimo laikotarpiu moteris jautėsi sunkiausia. Ji prisipažino, kad papildomi kilogramai labai vargino ir judėti nebuvo itin paprasta.

Gintare Amber-Style nuotr./Edilija Nikartaitė
Gintare Amber-Style nuotr./Edilija Nikartaitė

Primename, kad E. Nikartaitė-Geltona iš popmuzikos scenos pasitraukė seniai, tačiau niekada nenusiteikė ten niekada negrįšianti.

„Žmonės vis dar mane prisimena. Savo karjeroje galiu vadovautis tik muzikine veikla. Parduotų vasarų ir užimtų savaitgalių man tikrai netrūksta. Jeigu vėliau panorėsiu sugrįžti į sceną, nemanau, jog trijų vaikų mamos statusas – kliūtis. Juk yra moterų, kurios sugrįžta jau laimingai sukūrusios šeimas. Kaip ir minėjau, labai norėjau didžiulės šeimos ir trijų vaikų. Todėl dabar tai yra svarbiausia“, – kalbėjo ji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Geltona
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt