Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Džordana po skandalo Londone dar kartą kreipėsi į gerbėjus: „Negaliu daugiau tylėti“

Džordanos Butkutės koncertas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Džordanos Butkutės koncertas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Negaliu daugiau tylėti. Tai būtų nepadoru iš mano pusės. Matau, koks pragaras užvirė po mano pasisakymo apie koncertą Londone ir dėl to nukentėjo koncerto organizatorių „Baltic media“ įmonės ir direktorės Ingos Davison reputacija.

Tai yra neteisinga!!! 
Įvyko labai didelis ir apmaudus nesusipratimas.
Paskaičiau komentarus ir pirma reakcija buvo būtent tokia – skausmas ir nusivylimas. Be abejo viską priėmiau giliai į širdį ir pamačiau situaciją pačiomis juodžiausiomis spalvomis. Kuo ir pasidalinau su jumis. 

Klydau!!!
Norėčiau šiek tiek plačiau, nes matau, kad nukentėjo niekuo nekalti paties koncerto organizatoriai.

Dėl garso: likus geram mėnesiui iki koncerto, už renginį atsakingų žmonių grupė su mūsų garso ir šviesos režisieriais nuvyko į Londoną. Jie turėjo pasirūpinti, kad būtų užtikrinta koncerto garso kokybė, apšvietimas, nes tam, kaip ir visam šou, keliame aukštus reikalavimus. Jie viską įvertino ir organizatoriams pateikė reikiamos aparatūros sąrašą. Pačioje salėje tikrai truko visko, todėl reikėjo daug ką nuomoti, o dalį įrangos atsivežti patiems iš Lietuvos.

Vakar iš Londono atėjo visos sąskaitos – ataskaitos kurios byloja, kad Ingos Davison kompanija viską darė skrupulingai stropiai pagal mūsų nurodymus.
Koncerto dieną repetuojant viskas vyko pakankamai sklandžiai, ne viskas buvo idealu, bet veikė, sukosi, dirbo. Bėdos prasidėjo jau koncerto pradžioje, įjungus aparatūrą maksimaliu pajėgumu, ji pradėjo streikuoti.

Suprastėjo garso kokybė, nes „nusprogo“ viršutinės kolonėlės, kurios turėjo garantuoti reikalingą garsą viršutiniam balkonui. Atsitiko nenumatyti ir nesuplanuoti dalykai apie kuriuos man sunku būtų kažką paaiškinti, nes neesu specialistė. Genda net geriausia technika, būna ir taip.

TAIP PAT SKAITYKITE: Andrius Mamontovas paskaitęs apie muštynes Džordanos koncerte Londone atšaukė savo pasirodymus

Po skandalingo koncerto Londone – Džordanos Butkutės atsakas komentatoriams: „Šį kartą labai skauda“

Truputėlį dėl eilių prie įėjimo. Organizatorių buvome informuoti apie sugriežtintą apsaugą (tai susiję su žmonių saugumu dėl terorizmo grėsmių). Koncertą turėjome pradėti apie 20 val. Likus penkiolikai minučių iki numatytos koncerto pradžios Elegijus kartu su organizatore išėjo pažiūrėti, ar daug žmonių dar yra nepatekę į salę. Taip, dėl sugriežtintos apsaugos viskas judėjo ne taip sparčiai kaip norėjosi, dalis žmonių vis dar buvo lauke, tad buvo nuspręsta palaukti, kol jie galės patekti į vidų. 

Atsiprašome visų, kuriuos privertėme papildomai laukti.

Kitas punktas – merginų apsistumdymas!

Nendrės Žilinskaitės nuotr./Džordana Butkutė
Nendrės Žilinskaitės nuotr./Džordana Butkutė

Nuo scenos aš jų nemačiau, prožektorių šviesos neleidžia įžiūrėti kas dedasi salės gilumoje, bet iš viso to ką teko perskaityti, įspūdis liko nejaukus.

Kažką moralizuoti apie alkoholio vartojimą, šiuo atveju man būtų sudėtinga, nes komentatoriai tuoj pat „prikals prie gėdos stulpo“ už mano pačios praeitį.

Bet keistis juk niekada nevėlu, tiesa? Todėl ir neskaitysiu moralų, bet!!! – ne vieni juk mes po šia saulute gyvename, žmonės!

TAIP PAT SKAITYKITE: Po Džordanos koncerto – emigrantės laiškas: „Lietuvoje ar Londone, pusė publikos vis tiek prisigers“

Sigutė Limontaitė: Lietuviški renginiai Londone – grasinimai žurnalistams ir kaltų paieškos

Esu jums be galo dėkinga už palaikymą, būtent jums, tiems kurie buvote koncerte ir leidote man suprasti, kad viskas buvo ne taip kaip aš pati sau prisigalvojau beskaitydama, tų žmogeliūkščių komentarų, kurie sėdi prie kompų ir taškosi savo pagieža į visas puses net nesusimąstydami, kad kažkam nuo jų pasisakymu gali būti labai skaudu. 

Gerbkime vieni kitus ir tada tikrai bus visiems daug geriau, linksmiau ir maloniau gyventi. Sakau tai iš savo asmenines patirties ir noriu šioje istorijoje padėti tašką.

Ir dar, apie organizatorę, apie Ingą. Man tikrai patiko šios moters atsakingumas ir rūpestis, tikrai žmogus stengėsi ir dėl mūsų, ir dėl paties renginio. Tikiuosi ir toliau dirbsime kartu. Iki sekančių susimatymų.

Myliu jus.
Jūsų Džordana

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt