Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dvi jaunos rusės atleistos iš darbo, nes per pietų pertrauką nuogos fotografavosi gatvėje

Nuoga moteris sniege
123RF nuotr. / Asociatyvinė nuotrauka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dvi modelio karjeros siekiančios draugės Alina Zotova (23 m.) ir Lika Ignatjeva (24 m.) ryžosi beprotiškai avantiūrai – per pietų pertrauką merginos visiškai nuogos fotografavosi mėgėjiškoje fotosesijoje tiesiog gatvėje. Už tai „manekenės“ buvo atleistos iš darbo.

Kaip rašo britų portalas „Mirror“, ši drąsi rusių fotosesija merginoms gal ir suteikė dvi minutes šlovės, bet ateityje ji nieko gero nežada.

Jos turėtų būti ko nors pavartojusios, nes buvo akivaizdu, kad tai ne profesionali fotosesija

Nuotraukose visiškai nuogos už rankų susikibusios merginos pozuoja Chabarovsko gatvėje per stingdantį šaltį, nė kiek nesidrovėdamos praeivių. Drauges įamžino jų bičiulis, 30-metis fotografas Dmitrijus Kulišenka.

„Aš kaip tik išeidinėjau iš parduotuvės, kai pamačiau tas dvi nuogas merginas žygiuojančias sniege. Jos juokėsi ir kikeno, o priešais buvo vyras, kuris jas fotografavo. Pamaniau, kad jos turėtų būti ko nors pavartojusios, nes buvo akivaizdu, kad tai ne profesionali fotosesija“, – portalas „Mirror“ cituoja fotosesijos liudininkę Ingą Kuznetsovą.

Skandalą sukėlusias nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Netikėtas reginys pritraukė nemažai smalsuolių, kurie nuogas merginas pradėjo fotografuoti savo telefonais. Fotosesiją nutraukė policijos pareigūnai, liepę merginoms prisidengti. Už viešosios tvarkos trikdymą jos gavo ir po nedidelę – apie 7 eurų – piniginę baudą. Fotografas išsisuko be baudos, mat, policijos pareigūnų teigimu, jis nedarė nieko neleistino.

Jos padarė gėdą miestui ir Rusijai

Kai nuotraukos paplito internete, Alina ir Lika buvo atleistos iš darbo parduotuvėje – mėgėjišką fotosesiją jos susiorganizavo per pietų pertrauką.

„Jos padarė gėdą miestui ir Rusijai“, – savo sprendimą atleisti merginas iš darbo komentavo parduotuvės atstovas.

Alina ir Lika sakė nesitikėjusios likti be darbo: „Tai tebuvo mažytis pokštas“. Dabar merginos nerimauja, kad kitą darbą susirasti joms bus sunku.

„Nežinau, kaip reikės rasti kitą darbą, nes tos nuotraukos dabar yra visur“, – apmaudo neslėpė Alina.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Rusija
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt