Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dukrelę auginanti Gabrielė Rutkauskienė-Vasha susidūrė su nemalonia patirtimi: patarimų prašė pažįstamų moterų

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha su dukterimi Adrija
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Gabrielė Rutkauskienė-Vasha su dukterimi Adrija
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Beveik penkių mėnesių amžiaus dukrelę auginanti dainininkės Viktorijos Mauručaitės dukra Gabrielė Rutkauskienė-Vasha atvira – po gimdymo jai teko išspręsti ne vieną išvaizdos problemą.

Neseniai mergina atvirai prisipažino, kad jai niekaip nepavyksta panaikinti strijų, atsiradusių po gimdymo. Moteris net kreipėsi pagalbos viešai. Likimo draugių Gabrielė prašė pasidalyti joms padėjusioms priemonėmis.

Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Grygolaitytė su vyru Ronaldu Rutkausku ir dukra Adrija
Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Grygolaitytė su vyru Ronaldu Rutkausku ir dukra Adrija

„Šiuo metu kuo daugiau odą stengiuosi drėkinti kremu. Mano pilvas taip sparčiai tempėsi, kad strijų, deja, išvengti nepavyko. Žinau, kad yra įvairiausių būdų su šia problema kovoti. Naikinti strijas lazeriu ir panašiai. Kol kas tokioms procedūroms dar nesiryžau. Labai apsidžiaugiau, kai paprašiusi patarimo, sulaukiau vieno vyro komentaro. Jis man parašė, kad viskas, kas natūralu – gražu“, – portalui Žmonės.lt pasakojo vaikelį auginanti moteris.

Gabrielė atviravo, jog be strijų ji kovojo ir su kitomis, po gimdymo dažną moterį kamuojančiomis, problemomis. Pavyzdžiui, priaugtų kilogramų jauna mama atsikratė sveikai maitindamasi. „Susilaukusi dukrelės labai pergyvenau, kad bus sunku atgauti ankstesnes formas, tačiau kilogramai tirpte tirpo ir dabar sveriu mažiau, nei prieš gimdymą. Vienintelis mano patarimas moterims – saikingai valgyti, vengti greito maisto ir gazuotų gėrimų.“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Gabrielė Rutkauskienė-Vasha su dukterimi Adrija
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Gabrielė Rutkauskienė-Vasha su dukterimi Adrija

Sportu Gabrielė ėmė užsiiminėti visai neseniai. Anksčiau į salę jauna mama kulniuoti neturėjo laiko. Dėl jos greitai tobulėjančių formų kaltas ir vaikelis. Bėgiodama į visas puses su kūdikiu ant rankų G. Rutkauskienė-Vasha iki dabar pavargsta. Tokia ta motiniška pareiga, o tuo pačiu laimė ir meilė.

Kone daugiausiai problemų šeimą sukūrusiai moteriai kilo dėl strijų. Jų juk jokiomis dietomis nepanaikinsi. Kovai G. Rutkauskienė-Vasha kol kas pasitelkė drėkinamąjį kremą ir sakė, kad atsižvelgė į kai kuriuos socialinėje erdvėje perskaitytus patarimus.

Paklausus, ar Viktorija, Gabrielės mama, su ja dalijosi savo patirtimi, ji juokėsi: „Mamos ir močiutės patarimai – patys geriausi. Nuoširdžiai nežinau, kas man būtų labiau padėjęs, jei ne jos. Gal... Google.lt?“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt