Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Druskininkuose padvelkė Brazilijos karnavalo karštis: Indrė Burlinskaitė nustebino įspūdingu apdaru

Indrė Burlinskaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Indrė Burlinskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Atlikėjai ir sportininkei Indrei Burlinskaitei tinka visokie įvaizdžiai – Druskininkuose mergina pasirodė pasidabinusi įspūdingu kostiumu, prikausčiusiu aplinkinių žvilgsnius.

Penktadienio vakarą Druskininkų kurorte prasidėjo vasaros sezono atidarymo šventė, kuri tradiciškai buvo atidaryta kartu su įspūdinga eisena, žengusia per miestą ir žadinusią druskininkiečius bei miestelio svečius pasitikti vasarą.

Eisenoje dalyvavo ir I.Burlinskaitė – mergina buvo pasipuošusi įspūdingu kostiumu: blizgučiais nusagstytu bikiniu, masyviu kaklo papuošalu, o galvą papuošė didžiuliu, geltonomis plunksnomis dailintu apdangalu. Tokiu įvaizdžiu Indrė reprezentavo Druskininkų vandens parką.

„Atrodai kaip iš kokio Brazilijos karnavalo! 10 balų!“ – po nuotrauka komplimentus žėrė vienas gerbėjų. I.Burlinskaitės mama Dalia taip pat grožėjosi dukra: „Vau, kokia mano mergytė!“

Tuo tarpu kitas gerbėjas taip pasipuošusią I.Burlinskaitę sulygino net su Kleopatra. Kaip ten bebūtų, akivaizdu, kad vasara į Druskininkus buvo kviečiama išties vasariškai ir karštai.

„Nors aš pati iš Alytaus, Druskininkuose turiu giminaičių“, – Žmonės.lt sakė simpatijų šiam kurortui neslepianti atlikėja.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt