Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dosnus gerbėjas nustebino Turkijoje koncertavusį Sezzy: padovanojo prabangų šveicarišką laikrodį

Sezzy koncertas Antalijoje
Asmeninio albumo nuotr. / Sezzy koncertas Antalijoje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienio vakarą populiariame Antalijos klube „Inferno“ koncertavęs reperis Sezzy šį vakarėlį prisimins ilgai. Vienas jo kūryba susižavėjęs gerbėjas nusprendė jį kaip reikiant pradžiuginti. Atlikėjui jis įteikė vertingą dovaną – prabangų šveicarišką „Hublot“ laikrodį.

Asmeninio albumo nuotr./Sezzy
Asmeninio albumo nuotr./Sezzy

Klube, kuriame Sezzy koncertavo, prie vieno staliuko sėdėjo milijardierių kompanija, kurios sąskaita bare siekė beveik 45 tūkst. eurų, jie gėrė tik itin brangų aukščiausios rūšies šampaną.

Po reperio pasirodymo vienas iš turtingų vaikinų priėjo prie jo ir padėkojo už puikų šou. Galiausiai atsidėkodamas padovanojo jam prabangų laikrodį.

„Tas vaikinas – tikras vakarėlių liūtas. Jis yra matęs labai daug gerų pasirodymų, tačiau mano šou jį nustebino. Jam patiko, kad aš scenoje apjungiu gyvus pasirodymus kartu su didžėjavimu“,  – Žmonės.lt pasakojo Sezzy.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sezzy Turkijoje atostogaujančius lietuvius savo pasirodymus kviečia aplankyti nemokamai

Asmeninio albumo nuotr./Sezzy
Asmeninio albumo nuotr./Sezzy

TAIP PAT SKAITYKITE: Sezzy kirto Jolantai Leonavičiūtei: „Ilgą laiką tylėjau. Esu be žado. Lietuva, pabusk“

Netikėta dovana nustebino Sezzy, tačiau jis ją priėmė su didžiuliu džiaugsmu. „O ką jūs darytumėte mano vietoje?“ – pakilių emocijų neslėpė jis.

Pokalbio pabaigoje laikrodį padovanojęs gerbėjas pažadėjo, kad jis būtinai dar kartą sudalyvaus kuriame nors iš reperio šou.

Šis pasirodymas Turkijos kurorte Sezzy anaiptol ne paskutinis.  Jo laukia dar ne vienas audringas vakarėlis saulėtoje gimtojoje šalyje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt