Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Donato Baumilos 33-iojo gimtadienio proga brolis Vaidas pasidalijo vaikystės nuotrauka

Vaidas ir Donatas Baumilos
„Instagram“ nuotr. / Vaidas ir Donatas Baumilos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Donatas Baumila-Dūnis sulaukė Kristaus amžiaus. Pirmadienį jam suėjo 33-eji. Visą dieną netyla jo telefonas, viena po kitos plaukia sveikinimo žinutės ir socialiniuose tinkluose.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Donatas Baumila
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Donatas Baumila

Laimingų metų Donatui jau spėjo palinkėti ir brolis Vaidas Baumila. Internete jis pasidalino smagia vaikystės nuotrauka, kurioje įamžinti abu broliai.

„Su gimtadieniu, bro“, – „Instagram“ tinkle rašė Vaidas. Nuotraukoje jam – penkeri, vyresnėliui Donatui – maždaug dešimt metų.

Dūnis iki šiol sako prisimenantis gimtadienius, kuriuos švęsdavo drauge su broliu ir kaimynų vaikais. Vaikystėje kasmet stalas lūždavo nuo gardžių sumuštinių, nei joks balius neapseidavo be limonado, žvakutėmis puošto torto.

„Su broliu vienas kitam visuomet prigalvodavome įvairiausių staigmenų, nustebindavome dovanomis. Tačiau jos dažniausiai nebūdavo netikėtos, tik labai lauktos – iš anksto pasakydavome, ko norime“, – Žmonės.lt kalbėjo Donatas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Donatas ir Vaidas Baumilos
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Donatas ir Vaidas Baumilos

Gerai sutariantys Baumilos ir šiandien švenčia kartu. Donatas užsiminė, kad Vaidas jį įkvėpė pasiryžti netikėtam sprendimui – išsilaikyti teises, leidžiančias vairuoti motociklą. „Labai noriu motociklo ir dėl to kaltas Vaidas, jis čia mane užkrėtė. Neketinu greitai lakstyti, noriu vadinamo čioperio, taip, kad būtų galima tiesiog maloniai pasivažinėti. O paskui... kas ten žino, gal ir pakeliauti toliau kur“, – pasako jis.

Artimas ryšys su broliu Donatui labai svarbus. Kartu jie prisigalvoja įvairiausių veiklų. „Tie planai visiškai nesusiję su gimtadieniu, tiesiog norime pabūti kartu. Gal po metų kitų ir motociklais kartu važinėsime, dar norime drauge žengti piligrimų kelių po Ispaniją, Portugaliją. Gal ne šiemet, bet po poros metų, tikiuosi, tai įgyvensime, seniai apie tokią kelionę svajojame“, – sakė Donatas.

Su gimtadieniu jį pati pirma pasveikino dukra Smiltė – ji tėtį jau iš pat ryto apdovanojo bučiniu, o vakare padėjo ir piešinį nupiešti. Bučiniu vyrą apdovanojo ir žmona Dainė. Ji jį nustebino padovanojusi jam kone dešimt skirtingų marškinėlių. „Turiu silpnybę drabužiams. Man labai patinka iš žmonos gauti rūbų – kelnių, kostiumų. Šiuo požiūriu esu kaip moteris – jei neturiu naujų drabužių, sakau, kad neturiu kuo apsirengti“, – juokėsi Donatas.

Šiemet Donatas didelės puotos kelti neketina – vakarą jis praleis ramiai su šeima. „Esu labai laimingas. Džiaugiuosi, kad mane supa geri žmonės, kad netrūksta darbų (Donatas nutraukė muzikinę veiklą, tačiau šiuo metu veda įvairius renginius, – Red.). Turiu viską, ko galėčiau norėti. Gyvenu taip, kaip man patinka, o, svarbiausia, kad taip, kaip man patinka, patinka ir mano artimiesiems“, – sakė jis.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Donatas ir Dainė Baumilos su dukra Smilte
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Donatas ir Dainė Baumilos su dukra Smilte
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Donatas ir Dainė Baumilos su dukrele Smilte
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Donatas ir Dainė Baumilos su dukrele Smilte
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt