Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Donata Gutauskienė-Laisva po pasimatymo kalėjime: „Aš nesigėdiju savo vyro“

Donata Gutauskienė-Laisva su vyru Rolandu
Asmeninio albumo nuotr. / Donata Gutauskienė-Laisva su vyru Rolandu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Taip gera nuoširdžiai mylėti!“ – savo socialinėje paskyroje parašė televizijos laidų vedėja ir dainininkė Donata Gutauskienė-Laisva. Užrašą lydėjo nuotrauka, kurioje žinoma moteris – su vyru Rolandu.

Jis kali Alytaus pataisos namuose. Daugelis Laisvą palaiko dėl jos sprendimo susieti gyvenimą su ne pirmą kartą nuteistu žmogumi, tačiau yra ir tokių, kuriems nesuprantamas žinomos moters atvirumas.

„Kol buvau nesusidūrusi su tokia situacija, aš irgi maniau, kad tai didelis blogis, gėda. Kai pats į visa tai įkrenti – požiūris apsiverčia. Tai man labai artimas žmogus, kurį myliu, su kuriuo planuoju ateitį, – portalui Žmonės.lt kalbėjo Donata. – Esu įsitikinusi, savo pavyzdžiu noriu įrodyti, kad tvirta šeima, vertybės padeda žmogui išbristi iš bet kokio liūno, artimų palaikymas jam yra didelė atspirtis. Aš nesigėdiju savo vyro“.

„Fotogenijų“ nuotr./Donata Gutauskienė-Laisva
„Fotogenijų“ nuotr./Donata Gutauskienė-Laisva

Kiekviena mergina, moteris svajoja ištekėti už pasiturinčio, išsilavinusio vyro. Bet, pasak Laisvos, Dievas kažkodėl jai atsiuntė būtent tokį žmogų.

„Esu atsidavusi jam, o jei kalbu apie tai – nesijaučiu nieko blogo daranti“, – kalbėjo Laisva.

Jos vyrui dar numatyto treji metai Alytaus pataisos namuose, Laisva tikisi, kad galbūt už gerą elgesį bausmės laiką pavyks sutrumpinti. Kol kas pora matosi kartą per mėnesį ilgalaikio pasimatymo metu, kitą susitinka trumpam – tuomet moteris atsiveža ir judviejų dvejų metų sūnų Roką.

Tokią situaciją sunku išgyventi – kaip Laisva su tuo tvarkosi?

Sunkiausia buvo gimus sūnui – tuomet iš namų buvo priverstas išvykti vyras. Teko sukti galvą, kaip išsilaikyti, prisitaikyti prie pasikeitusios gyvenimo situacijos.

„Bet kalėjimas dar nėra baisiausia bausmė žmogaus gyvenime, ligos, avarijos gali būti kur kas sunkiau išgyvenami dalykai. Tad kai sunku – susikaupiu, nusiraminu ir einu toliau. Be to, nors esame atskirai, mane labai palaiko mudviejų su vyru ryšys, meilė, net ir per atstumą jaučiu jo palaikymą“, – pasakojo Laisva.

Susitikus ritualas – būti apsikabinus penkias minutes, taip pora ir išsiskiria – dar sukalbėjusi maldelę, kad viskas sektųsi.

Stop kadras/Donata Gutauskienė-Laisva ir Rolandas Gutauskas
Stop kadras/Donata Gutauskienė-Laisva ir Rolandas Gutauskas

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Donata Gutauskienė-Laisva ir Radži Aleksandrovičius
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Donata Gutauskienė-Laisva ir Radži Aleksandrovičius

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt