Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

„Domino“ teatro aktoriai vasaros sezono pradžią atšventė iškylaudami garlaiviu

Gabija Ryškuvienė, Aušra Štukytė ir Larisa Kalpokaitė
„Domino“ nuotr. / Aktorių iškyla
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Domino“ teatras, jau tradiciškai neketinantis užverti teatro durų iki rudens, skelbia vasaros sezono pradžią. Kūrybinė teatro grupė šį įvykį pažymėjo Trakuose, vasariška kelione laivu į laukinį paplūdimį.

„Kaip ir daugeliui Lietuvos gyventojų, mums taip pat norisi pasimėgauti vasariška šiluma ir saule, todėl į darbus stengiamės žiūrėti kūrybiškai – taip, kad jie teiktų džiaugsmo ir žiūrovui, ir mums. Todėl, kaip ir ankstesniais metais, tikimės linksmo, svarbiausia, įkvepiančio vasaros sezono, suteiksiančio naujų idėjų artėjančioms rudens premjeroms – jas  jau pradedame planuoti ir ruoštis”,– sako „Domino“ teatro aktorius Eimutis Kvoščiauskas.

„Domino“ nuotr./Aktorių iškyla
„Domino“ nuotr./Aktorių iškyla

Vasaros atostogų periodu „Domino“ teatras dažniau lankysis kurortuose – Palangoje ir Druskininkuose. Šiemet pirmą kartą monospektakliai, kurie techniškai ir tematiškai lengviau pritaikomi prie teatrui neįprastų erdvių, iškeliauja į scenas  po atviru dangumi, pavyzdžiui, Kaune.

„Vasaros sezonu dirbame kiek laisvesniu, lengvesniu grafiku, šiek tiek keičiasi ir mūsų kelionių geografija.  Tačiau nuo darbo, kurį mėgstame ir kuriuo tikime, net keliems mėnesiams mums atitrūkti visai nesinori. Juolab, kad mūsų ištikimiausi žiūrovai net ir vasaros metu nori apsilankyti teatre“, – sako „Domino“ teatro direktorius Egidijus Baranauskas.

„Domino“ nuotr./Aktorių iškyla
„Domino“ nuotr./Aktorių iškyla
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt