Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dmitrijus Šepeliovas kaltina Žanos Friskės tėvą užpuolimu ir bandymu pagrobti sūnų

Žana Friskė ir Dmitrijus Šepeliovas
„Scanpix“ nuotr. / Žana Friskė ir Dmitrijus Šepeliovas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Maskvos policijos pareigūnai įpareigoti apklausti Anapilin išėjusios garsios Rusijos dainininkės Žanos Friskės tėvą Vladimirą Friskę, kurį velionės gyvenimo draugas Dmitrijus Šepeliovas apkaltino užpuolimu ir bandymu pagrobti sūnų Platoną, praneša Lifenews.ru.

Gyvenvietę stebinčios vaizdo kameros užfiksavo, kaip D.Šepeliovas su sūnumi bėga nuo nepažįstamų vyrų, nusivijusių jį iki pat namų – matoma, kaip laikydamas rankose berniuką jis įsmunka į laiptinę.

Anksčiau kaimynai tapo liudininkais didžiulio barnio, įsiplieskusio tarp D.Šepeliovo ir V.Friskės – Dmitrijus grįžtant iš pasivaikščiojimo su sūnumi, prie namų laukė Friskės artimieji, norėję susitikti su berniuku, tačiau D.Šepeliovas to neleido ir pasiskubino pasišalinti, kas neva sukėlė atlikėjos tėvo įniršį.

Kaimynų teigimu, V.Friskė ėmė Dmitrijui grasinti, jeigu šis ir toliau neleis jam matytis su anūku.

Žmonės.lt jau rašė, kad anūko nematantis Ž.Friskės tėvas paskelbė karą D.Šepeliovui – netgi norėjo tesime įrodyti, kad šis nėra tikrasis Platono tėvas ir todėl anūkas turėtų augti su seneliais.

VIDEO: На Дмитрия Шепелева и его сына напали в Москве

Pralaimėjo kovą su vėžiu

Žmonės.lt primena, kad Ž.Friskė su smegenų vėžiu kovojo maždaug dvejus metus – lankėsi geriausiose klinikose ir turėjo vilties įveikti ligą, mat gydytojų prognozės buvo gana optimistinės.

Vis dėlto, pavasarį jos sveikata pablogėjo, ji nebegalėjo vaikščioti, pradėjo silpnai matyti. Žanos gyvybė ir pastangos įveikti ligą užgeso šių metų birželį.

Dainininkė palaidota Maskvos kapinėse.

„Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr./Žana Friskė
„Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr./Žana Friskė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt