Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dizaineris Liutauras Salasevičius nustebino drabužių kolekciją pristatęs geležinkelio stotyje

Šventėje  buvo daug žinomų žmonių, tarp jų - televizijos laidų vedėja Rasa Tapinienė su dukra Vasara, stilistė Danguolė Pečiukonytė-Juan Font
Gretos Skaraitienės nuotr. / Šventėje buvo daug žinomų žmonių, tarp jų - televizijos laidų vedėja Rasa Tapinienė su dukra Vasara, stilistė Danguolė Pečiukonytė-Juan Font
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dizaineris Liutautas Salasevičius šeštadienio vakarą privertė sutrikti ne vieną madam - ne viena jo viešnia Vilniaus geležinkelio stotyje nesilankė daugybę metų.

Kūrėjas Lietuvos geležinkelių muziejaus lauko ekspozicijoje, prie istorinio garvežio surengė savo kolekcijos „Madam pareis vėliau... 2017“ pristatymą.

Laikas, kai žmonės prabangiai keliavo traukiniais, mėgavosi neskubriai tekančiu laiku – štai ką savo kūryba norėjo priminti Liutauras Salasevičius.

Devintos jo kolekcijos beveik pusę šimto originalių rankų darbo prabangių vakarinių suknelių modelių demonstravo ne viena įžymi Lietuvos moteris, gerbianti ir mėgstanti dizainerio kūrybą.

Dar daugiau jų atvyko pasveikinti Liutauro ne tik pristačius kolekciją, bet ir – 37-ojo gimtadienio proga. Pasitaikęs itin šiltas šeštadienis leido moterims itin išsipuošti ir gerai jaustis.

VIDEO: Dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekcijos stebėti atvyko didelis būrys svečių

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt