Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dingusio tėvo ieškantis krepšininkas Dovydas Redikas iš „Kempinski“ viešbučio pats dingo nesumokėjęs

Dovydas Redikas
fibaeurope.com / Dovydas Redikas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Krepšininkui Dovydui Redikui – nauji nemalonumai. Kol Šiaulių rajone ieškomas dingęs be žinios jo tėvas Vidmantas Redikas, pats sportininkas pateko į Vilniaus policijos akiratį dėl tūkstantinės skolos bene prabangiausiam Lietuvos viešbučiui.

23 metų Dovydo Rediko gyvenimas pastaruoju metu pranoksta muilo operos scenarijų. Pabėgimas iš darbo Latvijos krepšinio klube, melaginga žinia apie jo tėvo laidotuves, skyrybos su Asta Valentaite, tikras jo tėvo dingimas – tai dar ne visi spalvingi žymaus vaikino gyvenimo epizodai.

Žmonės.lt išsiaiškino, kad 2011 metų Pasaulio jaunimo (iki 19 metų) čempionų taurę virš galvos kėlęs ir nuo tada karjerą Vilniaus „Lietuvos ryto“ bei kitose ekipose tęsęs krepšininkas neseniai įsivėlė į dar vieną avantiūrą.

2015 m. balandžio 27 dieną (pirmadienį) D.Redikas atvyko ir savo vardu įsiregistravo į vieną prabangiausių Lietuvos viešbučių „Kempinski“, kuris įsikūręs pačiame sostinės centre, priešais Katedros aikštę.

Krepšininkas „Kempinski“ apartamentuose nakvojo tris naktis. Beje, neliko nepastebėta, kad kompaniją jaunam sportininkui palaikė dailiosios lyties atstovės.

Tuo tarpu balandžio 30 dieną, ketvirtadienį, žymusis svečias iš viešbučio tiesiog dingo.

Palaukę keletą dienų, „Kempinski“ atstovai kreipėsi į policiją.

Viešbučio nuotr./Pro prezidentinių apartamentų langus atsivers Katedros aikštė.
Pro viešbučio apartamentų langus atsiveria Katedros aikštė.

Bylos duomenimis, klientas išvyko nesumokėjęs už viešbučio paslaugas apie 1 050 eurų.

Skola – per tūkstantį eurų

Vilniaus miesto 3-iojo policijos komisariato pareigūnai dėl D.Rediko nakvynių viešbutyje atlieka tyrimą. Bylos duomenimis, klientas išvyko nesumokėjęs už paslaugas iš viso apie 1 050 eurų.

„Kempinski“ administracija, saugodama D.Rediko privatumą, jokios informacijos apie skandalingą šio kliento viešnagę neviešina.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Dovydas Redikas
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Dovydas Redikas

Skandalų sūkuryje

Žmonės.lt primena, kad gegužės 1 d. daugelį Lietuvos žmonių sujaudino žinia apie Šiaulių rajono gyventojo Vidmanto Rediko dingimą. 54 metų vyras yra skandalingai pagarsėjusio krepšininko D.Rediko tėvas. Kuršėniškis nerastas iki šiol.

Asmeninio archyvo nuotr./Vidmantas Redikas
Asmeninio archyvo nuotr./Vidmantas Redikas

D.Redikas pastaruoju metu rungtyniavo Latvijoje, Jekabpilio „BK Jekabpils“ ekipoje. 23 metų sportininkas pastaruoju metu pagarsėjo ne tik pasiekiamais aikštelėje ir skyrybomis su Asta Valentaitė, bet ir kurioziška istorija su savo tėvu, kuris šiuo metu ieškomas.

Prieš porą mėnesių D.Redikas „Jekabpils“ vadovams pareiškė, kad mirė jo tėvas, ir porai savaičių kažkur dingo. Klubo atstovas nuvyko į laidotuves, tačiau rado kuršėniškį gyvą. Po šio makabriško akibrokšto latviai svarstė, ar neverta nutraukti sutarties su sportinės drausmės ir elementarios etikos nesilaikančiu Lietuvos krepšininku. Šiuo metu D.Rediko pavardės tarp Jekabpilio „BK Jekapils“ krepšininkų jau nėra.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt