Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dima Bilanas šokiruotas: į namus įsilaužę vagys pagrobė 9 mln. rublių ir daug asmeninių daiktų

Dima Bilanas su Jurgitos Jurkutės dovanota kepure
Asmeninio albumo nuotr. / Dima Bilanas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kol Rusijos dainininkas Dima Bilanas ilsėjosi Maskvoje, vagys apšvarino jo namus priemiestyje – įsibrovėliai iš seifo pasiėmė 9 milijonus rublių ir nemažai asmeninių jo daiktų, praneša mk.ru.

Vagys į Dimos Bilano namus, esančius Raskazovkoje, įsilaužė penktadienio naktį. Jų grobiu tapo 9 mln. rublių (t.y. beveik 120 tūkst.eurų), brangus laikrodis ir diskai, kuriuose dainininkas saugojo savo asmeninę informaciją – muziką ir videoįrašus.

Rusijos žiniasklaidos kalbintas dainininkas prisipažino, kad iš jo buvo pavogtos ne tik asmeninės nuotraukos, bet ir įvairių daiktų, kaip antai – net senas studento pažymėjimas.

Dėl prarastų asmeninių daiktų atlikėjas esą labai nerimauja, nes tokiu būdu pasikėsinta į jo asmeninę erdvę ir privatumą.

Esu priblokštas ir labai nusiminęs...

Dainininkas teigė, kad grįžęs į namus iš Maskvos „patyrė šoką“, nes durys buvo išlaužtos ir apgadintos, be to, atlikėjas aplink namus pamatė daug pėdsakų, kurie iš kiemo vedė tiesiai į mišką.

„Iš namų išnešė daug skirtingų daiktų, daug jų labai brangūs širdžiai. Esu priblokštas ir labai nusiminęs“, – apmaudo neslėpė D.Bilanas.

Visą naktį dainininkas davė parodymus policijai. Atlikėjas turi įtarimų, kas galėjo apiplėšti jo namus, tačiau dėl tyrimo pavardžių viešai neįvardijo.

„Turiu įtarimą, kas galėjo tai padaryti, todėl labai tikiuosi, kad policija greitai ras vagis. Man tai labai svarbu“, – sakė Bilanas.

Instagram nuotr./Dima Bilanas
Instagram nuotr./Dima Bilanas 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt